Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୧୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୨୩୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍, ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଟି. ନଟରାଜନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ, ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ: ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ : ଟସ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ପ୍ରଥମେ କରିବ ବ୍ୟାଟିଂ
  • ||
  • ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିନ୍ଦୁସାଗରରେ ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ୍, ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ବିଏମସି
  • ||

ବଡ଼ ତାନ୍ତ୍ରିକ ହେବା ନିଶାରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ: ଭଣ୍ଡବାବାର ପରାମର୍ଶ, ‘ତୋ ସ୍ତ୍ରୀର ହାତ ହାଡ଼ ଦରକାର’

20/09/2020 at 9:39 AM

ଜଳେଶ୍ବର୨୦/୯: ତାନ୍ତ୍ରିକ ହେବା ନିଶାରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ। ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ଭୋଗରାଇ ବ୍ଲକ ତାଳଶାରୀ ମେରାଇନ ଥାନା ଗମ୍ଭ।ରୀଆ ଗାଁରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବା ମିଳିଛି।ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଜଣେ  ଭଣ୍ଡ ଗୁଣିଆର ଚେଲା ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲେ।ସେହି ଭଣ୍ଡବାବାର ପରାମର୍ଶରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ  ହତ୍ୟା କରିବା ଲାଗି ସେ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା।

ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ସଂପର୍କୀୟମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ। ଏନେଇ ମେରାଇନ ଥାନାରେ ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣାକୁ ତିନି ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ପୁଲିସ୍ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ନାହିଁ।

ଘଟଣା ଅନୁଯାୟୀ, ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ତାଳସାରି ମେରାଇନ ଥାନା ଅଧୀନ  ଗମ୍ଭାରୀଆ ଗାଁର  ଅଲ୍ପନା ଘଡାଇ ସ୍ଵାମୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ଘଡାଇଙ୍କ ସହିତ  ନିଜ ଘରେ  ପରିବାର ସହିତ ଖୁସିରେ ରହୁଥିଲେ । କିଛି ମାସ ଆଗରୁ  ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରୁ  ଆସି ୨୦ ବର୍ଷ ଧରି  ସେହି  ଗାଁରେ  ରହୁଥିବା  ତାନ୍ତ୍ରିକ ବିନୋଦ ଦତ୍ତଙ୍କ ସହିତ ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ  ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା । ପରେ  ଏହି ସମ୍ପର୍କ  ଗୁରୁ ଓ ଚେଲାର  ରୂପ ନେଇଥିଲା । ତାନ୍ତ୍ରିକ  ବିନୋଦ  ନରନ୍ଦ୍ରକୁ ବଡ଼ ତାନ୍ତ୍ରିକ କରିଦେବାର  ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ  ନିଜ ଘରେ  ସବୁ କାମରେ  ଲଗାଉଥିଲା। ଏ ବାବଦରେ  ବହୁ ସମୟରେ  ସ୍ଵାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭିତରେ  ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହେଉଥିଲା। ମାତ୍ର ଗତ ମହାଳୟା ଦିନ ନରେନ୍ଦ୍ର  ଘରକୁ ଆସି  ସ୍ତ୍ରୀ ଅଲ୍ପନାକୁ  ଜୀବନରୁ  ମାରିଦେବାକୁ  ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ  ଘର ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା  ଉଦ୍ଧାର  ହୋଇଥିଲେ ।

ଅଲ୍ପନାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ  ନରେନ୍ଦ୍ର  ନିଜ ତାନ୍ତ୍ରିକ ଗୁରୁ  ବିନୋଦର  ପରାମର୍ଶରେ  ମହାଳୟା ରାତିରେ  ସ୍ତ୍ରୀକୁ  ମାରି  ହାତର ହାଡ଼ ଆଣିଲେ  ବଡ଼ ତାନ୍ତ୍ରିକ ହେବ ବୋଲି  ଏପରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଜାଣି  ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ  ମେରାଇନ ଥାନାରେ  ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର  ତିନିଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ  ପୋଲିସ ନୀରବ । ଅନ୍ୟପଟେ  ଜୀବନ  ଭୟରେ  ମହିଳା ଜଣକ  ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ  ମଧ୍ୟ  ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଭାବରେ  ବିଚଳିତ ।  ଅଭିଯୁକ୍ତ  ତାନ୍ତ୍ରିକ ଏସବୁ ମିଛ ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ  ଆଜିର  ଦୁନିଆରେ  ଏମିତି  ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ଵାସ ଆଉ କେତେ  ଘର ଉଜାଡ଼ିବ ? ପ୍ରଶାସନ କେବେ ହେବେ ତତ୍ପର? ଏହି ଘଟଣାରେ ମେରାଇନ ଥାନା ପୋଲିସର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରି ନାହିଁ ।

   Related Posts