Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୪୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୨୦୩ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଭଟଲି ବ୍ଲକ୍ କେଲେଙ୍ଗାପାଲିର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସାଲିଆ ସାହିରୁ ୫ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୬ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବହ୍ମପୁର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ତାଳଚେରରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ସମସ୍ତ ଖଣିରୁ କୋଇଲା ଉତ୍ପାଦନ ସହ ପରିବହନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୩ ବର୍ଷରେ ପୂରା ହେବ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ
  • ||

ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟରେ ବଟିକା ଦେଇ ଅଚେତ କଲେ ପତ୍ନୀ, ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କଲା ପ୍ରେମିକ, ଜାଣନ୍ତୁ ଅପରାଧୀ ଧରାପଡିଲେ କେମିତି

16/11/2019 at 9:01 PM

ଭାଗଲପୁର : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଡାୟମଣ୍ଡ ହାର୍ବର ପୋ ଷ୍ଟେସନର ମ୍ୟାନେଜର ନିର୍ମଳ କୁମାର ଶାହାଙ୍କ ହତ୍ୟାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ପୋଲିସ । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୋନାଲୀ ପ୍ରେମିକ ସହ ମିସି ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି। ତଦନ୍ତରୁ ଏହା ଜଣାପଡିବା ପରେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା କହିଛି। ଗତ ୯ ତାରିଖ ଶନିବାର ରାତିରେ ସୋନାଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅର୍ସଦ ସହ ମିସି ନିର୍ମଳଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ।

ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ବେଳେ ପୋଲିସର ପ୍ରଥମ ସନ୍ଦେହ ସୋନାଲୀ ଉପରେ ହିଁ ଥିଲା। ଏଣୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଅଟକରଖି ପଚରା ଉଚରା କରିବା ବେଳେ ହତ୍ୟାର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛି। ଖଡଗପୁର ମନସୁରଟୋଲା ନିବାସୀ ଅର୍ସଦ ସହ ମିଶି ସୋନାଲୀ ସବୁଦିନ ଲାଗି ସ୍ୱାମୀ ନିର୍ମଳଙ୍କୁ ନିଜ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସୋନାଲୀ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ଅର୍ସଦକୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି। ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ସୋନାଲିର ଭାଇ ରାଜକୁମାରକୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ତେବେ ମାମଲା ସହ ତାର ସମ୍ପର୍କ ନଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଛାଡିଦେବ ବୋଲି ଏସପି ଡା. ଭୋଲାନାଥ ପାଣ୍ଡେୟ କହିଛନ୍ତି।

ନିର୍ମଳଙ୍କ ହତ୍ୟା ଲାଗି ସୋନାଲୀ ପ୍ରେମିକ  ଅର୍ସଦ ସହ ମିଶି ଚୂଡାନ୍ତ ଯୋଜନା କରିଥିଲା। ଯୋଜନା ମୁତାବକ ସୋନାଲୀ ଗତ ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ଜଳଖିଆ ଓ ରାତି ଖାଇବାରେ ନିଶା ଔଷଧ ମିସାଇ ଦେଇଥିଲା। ଫଳରେ ଖାଇବା ପରେ ନିର୍ମଳ ଗଭିର ନିଦରେ ଶୋଇପଡିଥିଲା। ଘଟଣା ଦିନ ସୋନାଲିର ଭାଇ ରାଜକୁମାର ମଧ୍ୟ ଭଉଣୀଘରକୁ ଆସିଥିଲା। ଏଣୁ ଯୋଜନା ଯେପରି ବିଫଳ ନ ହୁଏ ସୋନାଲୀ ତାକୁ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାରେ ନିଶା ଔଷଧ ଦେଇଦେଇଥିଲା। ରାଜକୁମାର ଶୋଇପଡିବା ପରେ ଅର୍ସଦ ଦ୍ୱାରା କାମ ବଢାଇଦେଇଥିଲା ସୋନାଲୀ।

ଅଚେତ ନିର୍ମଳଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଚିପି ମାରିବା ପରେ ଶବକୁ ନେଇ ଅର୍ସଦ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ନାଳରେ ଭସାଇ ପଳାଇଥିଲା। ଧରାପଡିଯିବା ଭୟରେ ଅର୍ସଦ କୋଲକାତା ଇକବାଲପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତ୍ମଗୋପନ କରିଥିଲା। ତେବେ ସୋନାଲୀର ମୋବାଇଲ ଫୋନରୁ ଅର୍ସଦକୁ ଟ୍ରାକିଙ୍ଗ କରି ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଉଭୟଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଜେଲ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts