Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଟିକାକରଣ ଏକ କୋଟି ପାର, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୪୫୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୭୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୁନ ୨୪ରେ ବୈଠକ ଡାକିଲେ କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି, ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ନେଇ ହେବ ମାନସମନ୍ଥନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସେବନକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଗୋଡାଇଲେ ଯୁବକ, ୩ ଗିରଫ, ୧୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ଦ୍ବାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଅନେକ ଅର୍ଗାନ୍ ରହୁନି ସୁରକ୍ଷିତ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ୫୦ ନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଫୋନ୍ : ‘ଆପଣଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କନଫର୍ମ୍, ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ’
  • ||
  • ଇଟ୍ଟାନଗର : ପୁଣି ଥରିଲା ଅରୁଣାଞ୍ଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଇଟ୍ଟାନଗରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଷ୍ଟେରଏଡ୍ – ନିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦ୍ବିତୀୟ ଲହର ଅପେକ୍ଷା ତୃତୀୟ ଲହର ପ୍ରଭାବ କମ୍, ତଥାପି ଜୋରଦାର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ – ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କାମୁଡିଦେଲା ସାପ, ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ପ୍ରେମିକକୁ ଫୋନରେ ଡ଼ାକି ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ସ୍ଵାମୀ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ପେଟରେ ଭୁଷିଦେଲା ଛୁରୀ

2/01/2019 at 7:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨/୧- ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପରକୀୟା ପ୍ରେମର ପରିଣତି ସାଂଘାତିକ । ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଗାଜିଆବାଦ ଶାଲୀମାର ଗାର୍ଡ଼େନରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ସ୍ଵାମୀ ବାହାରକୁ ଗଲାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରେମିକକୁ ଫୋନ କରି ଆସିବାକୁ କହିଛି । ପ୍ରେମିକ ଆସିବାପରେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଛି ସ୍ତ୍ରୀ । ଏହି ଘଟଣାକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସ୍ଵାମୀ ପେଟରେ ଛୁରୀଭୁସି ଦେଇଛି ସ୍ତ୍ରୀ। ସ୍ବାମୀ ଏବେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହେଉଛି ଚିକିତ୍ସିତ ।

ସାହିବାବାଦ ଶାଲୀମାର ଗାର୍ଡ଼େନରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ରହୁଥିଲେ ଜଣେ ପ୍ରପର୍ଟି ଡ଼ିଲର । ଦୁଇବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିବା ପ୍ରପଟିଡ଼ିଲର କିଛିଦିନ ହେଲା ସ୍ତ୍ରୀକୁ କରୁଥିଲେ ସନ୍ଦେହ । ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ  ଏକ ସଫଟଓ୍ଵେୟାର ଅପଲୋଡ଼ କରିଥିଲେ । ସେହି ସଫଟଓ୍ଵେୟାର ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ନମ୍ବର ଟ୍ରାକ୍ କରି ପ୍ରେମିକ ସହ କଥା ହେଉଥିବାର ଜଣିଥିଲେ ଯୁବକ ।

ଘଟଣାଦିନ ସଂଧ୍ୟାରେ ଯୁବକ କାମ ଅଛି ବୋଲି କହି ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଦିନ ପାଇଁ ଆସୁନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଥିଲେ । ଏହି ମୌକାରେ ମହିଳା ହରିୟାଣାରେ ରହୁଥିବା  ପ୍ରେମିକକୁ ଫୋନକରି ଡ଼ାକିଥିଲେ ।

ପ୍ରେମିକ ଆସିବାପରେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ  ଜରୁରୀକାମରେ ଯାଇଥିବା ସ୍ଵାମୀ ହଠାତ ଚାଲିଆସିଥିଲେ । ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଅନ୍ୟଜଣେ ପରୁଷସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଲାଗିଥିଲା । ସ୍ଵାମୀ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାପଡ଼ା ମାରି ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ରାତିରେ ସ୍ଵାମୀ ଶୋଇଥବା ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ପେଟରେ ଛୁରାମାଡ଼ କରିଥିଲେ । ସେହି ରାତିରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ଘରଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ସଂପର୍କୀୟମାନେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସାପାଇଁ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୁବକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts