Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ସାଙ୍ଗ ଦ୍ବାରା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଇଲା ସ୍ବାମୀ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ

21/11/2019 at 2:07 PM

ପଲବଲ ୨୧/୧୧: ଏଠାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏଠାରେ ସ୍ବାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଦ୍ବାରା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଇ ଏହାର ଭିଡିଓ କରି ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଛି। ପତ୍ନୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି। ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ତା’ର ସାଙ୍ଗ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପୀଡ଼ିତା ମହିଳା (୩୫) ସ୍ବାମୀ ପ୍ରେମଚନ୍ଦଠୁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଚାଲିଥିଲା। ଗତ ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପାଖାପାଖି ୫ଟାବେଳେ ପ୍ରେମଚନ୍ଦର ସାଙ୍ଗ ରିଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ମହିଳାଙ୍କୁ କହିଥିଲା ଯେ ପ୍ରେମଚନ୍ଦ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ,ସେଥିପାଇଁ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ କାଳୀ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଡାକିଛି।

କିନ୍ତୁ କାଳୀ ମନ୍ଦିର ପାଖରେ ମହିଳା ପହଞ୍ଚିବା କ୍ଷଣି ପ୍ରେମଚନ୍ଦ ଏବଂ ରିଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ କାରରେ ଅପହରଣ କରି ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସୋହନା ସ୍ଥିତ ଶୁନଶାନ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ପ୍ରେମଚନ୍ଦ ଆଦେଶରେ ରିଙ୍କୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରେମଚନ୍ଦ ଏହାର ଭିଡିଓ କରୁଥିଲା। ଏହା ପରେ ରିଙ୍କୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ପ୍ରେମଚନ୍ଦ ପତ୍ନୀକୁ କାରରେ ଆଗକୁ ନେଇଯାଇ ତାଙ୍କଠୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଇଥିଲା।

 ମହିଳା କିଛି କହିଲେ ପ୍ରେମଚନ୍ଦ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଘର ବାହାରେ ଗଳିରେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ପରିବାର ଲୋକେ ସବୁ କଥା ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି।

   Related Posts