Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ପାଇଁ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ଶବ ପାଖରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଆସିଥିଲା ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର

29/10/2019 at 8:41 PM

ରାଞ୍ଚି୨୯/୧୦: ଗୋଟିଏ ଅଧା ଜଳା ଶବକୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟଚ୍ଛେଦ ପରେ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ଅବୈଧ ସଂପର୍କକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ମୃତ ରୂସ୍ତମ ଅଂସାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ଜଣାପଡିଛି। ରୂସ୍ତମଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପରେଖ ଦେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ତା ପ୍ରେମିକାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

୪୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ରୂସ୍ତମଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟରେ ଅବୈଧ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲା। ଏମାନଙ୍କ ଅବୈଧ ସଂପର୍କରେ ରୂସ୍ତମ ଜାଣିବା ପରେ ପତ୍ନୀ ଓ ତା ପ୍ରେମିକ ମିଶି ରୁସ୍ତମଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ରୂସ୍ତମଙ୍କୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳି ଦିଆଯାଇଥିବା କଥା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

 ପ୍ରଥମେ ରୂସ୍ତମଙ୍କ ଖାଇବା ଜିନିଷରେ ନିଶା ଔଷଧ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ନେଇ ଜାଳି ଦିଆ ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଚତୁରତା ସହ ଶବଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଏକ ଖାଲି ଥିବା ପୋଡ଼ା ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଛାଡ଼ି ଦେଇଥି ଆସିଥିଲେ। ଯେମିତି ସମସ୍ତେ ଜାଣି​‌ବେ ଗ୍ୟାସ ଫାଟିବାରୁ ରୂସ୍ତମଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ଯୋଜନା ଫସର ଫାଟି ଯାଇଥିଲା। ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ପରେ ପ୍ରକୃତ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଚୋରି ଓ ଡ଼କାୟତ ଭଳି ବହୁ କେସ ରୂସ୍ତମଙ୍କ ନାଁରେ ରହିଛି। ସିଡିଆର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୩ ତାରିଖରେ ରୂସ୍ତମ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ରୂସ୍ତମ ହତ୍ୟା କିଛି ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ ଅକ୍ଟୋବର ୨୬ ତାରିଖରେ ଥାନାରେ ରୂସ୍ତମଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ  ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଏତଲା ଦେଇଥିଲା। ଏମିତି ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ଏକ ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ରୂସ୍ତମଙ୍କ ଅଧା ଜଳା ମୃତ ଶରୀର ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ ଓ ତା ପ୍ରେମିକାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

   Related Posts