Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପରାଜୟ ସହି ପାରିଲେନି ସ୍ତ୍ରୀ, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହାରିବା ପରେ ବିଷ ପିଇଦେଲେ ପତ୍ନୀ

3/11/2020 at 10:42 PM

ଜୟପୁର, ୦୩/୧୧:    ରାଜସ୍ଥାନ ନଗର ନିଗମ ନିର୍ବାଚନର ଫଳାଫଳ ମଙ୍ଗଳବାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ତେବେ ଜଣେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ବାଚନରେ ହାରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହିମ୍ମତ ସିଂ ଖାଚାରିୟାବାସ ବିଦ୍ୟାଧର ନଗର ଓ୍ୱାର୍ଡ ନମ୍ବର ୩୯ରୁ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିଲେ । ତେବେ ସେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡିଥିଲା । ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ପରାଜୟ ଖବର ଶୁଣି ପତ୍ନୀ ବ୍ୟଥିତ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳିପାରି ନଥିଲେ । ହାରିବା ଖବର ପାଇ ସେ ବିଷ ପିଇ ଦେଇଥିଲେ ।ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତୁର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଜୟପୁର, ଯୋଧପୁର ଓ କୋଟାର ୬ ନଗର ନିଗମରେ ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନର ଫଳ ଘୋଷିତ ହୋଇତିଲା । ରାଜ୍ୟର ୬ଟି ନିଗମରେ ୫୬୦ଟି ଆସନରେ ୨୨୩୮ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିଲେ । ଯୋଧପୁର ନଗର ନିଗମ ଦକ୍ଷିଁଣରେ ବିଜେପିକୁ ବହୁମତ ମିଳିଛି । ଏଠାରେ ୮୦ଟି ଓ୍ୱାର୍ଡରୁ ବିଜେପି ୪୩ରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଛି ।

ସେହିପରି ଯୋଧପୁର ଉତ୍ତରରୁ କଂଗ୍ରେସ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଥିବା ବେଳେ ଜୟପୁର ହେରିଟେଜ ନଗରରେ କଂଗ୍ରେସ ଆଗରେ ରହିଛି । ଏତତ୍ ବ୍ୟତୀତ ଜୟପୁର ଗ୍ରେଟର ନିଗମରେ ବିଜେପି ଆଗରେ ରହିଛି ।ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୋଟା ଉତ୍ତର ନଗର ନିଗମରେ ବିଜେପିକୁ ବିପୁଳ ଆସନ ମିଳିଛି ।

   Related Posts