Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଗଞ୍ଜାମ ଆସିକାରେ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଟ୍ରକ୍ ; ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର

9/11/2018 at 1:12 PM

ଗଞ୍ଜାମ ୯|୧୧:  ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଆସିକା ଉପକଣ୍ଠରେ ଚିନି କାରଖାନା ଥିବା ନୂଆଗାଁ ଛକରେ ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କା ଦେଇଛି । ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଆସିକା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତ ମହିଳା ହେଲେ ମାଧୁରୀ ମହାରଣା ଓ ଗୁରୁତର ହୋଇ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହେଲେ ଗୋପାଳ କୃଷ୍ଣ ମହାରଣା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଉଭୟ ଦମ୍ପତି ବୁଗୁଡାରୁ ନିଜ ଝିଅ ଘର ଆସିକା କୁମ୍ଭାର ସାହିକୁ ଭାର ଧରି ସ୍କୁଟିରେ ଆସୁଥିଲେ । ଆସିକା ସୁଗାର ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି୍ ନୂଆଗାଁ ଛକଠାରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଉଭୟ ଗାଡିରୁ ଛିଟିକି ପଡିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମାଧୁରୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଗୋପାଳକୃଷ୍ଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ  ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ଆସିକା ମେଡ଼ିକାଲକୁ ପଠାଇଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରକକୁ ଜବତ କରିଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି ।

   Related Posts