Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀ ମଟନ ରୋଷେଇ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ୪ବର୍ଷର ଝିଅକୁ କଚାଡି ମାରିଦେଲା ନୃଶଂସ ବାପା

16/11/2018 at 2:21 PM

ପାଟଣା ୧୬/୧୧ : ସ୍ତ୍ରୀ ମଟନ ରାନ୍ଧିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିବାରୁ ଝିଅକୁ ତଳେ କଚାଡି ମାରିଦେଲା ବାପା | ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ବିହାରର ଅମୟୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଫକୀରଟୋଲୀ ଗାଁରେ | ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ହେଲେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଶମ୍ଭୁଲାଲ ଶର୍ମା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ବୁଧବାର ଦିନ ଶମ୍ଭୁଲାଲ ମଟନ ଆଣି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜକୁମାରୀ ଦେବୀଙ୍କୁ ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ | ତେବେ ରୋଷେଇରେ ସାମାନ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ରୋଷେଇ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଶମ୍ଭୁଲାଲ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଶାଲୁ କୁମାରୀ ମାଙ୍କ ପାଖରେ ଖେଳୁଥିଲା | ତେବେ ଶମ୍ଭୁଲାଲ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଝିଅର ବେକକୁ ଧରି ତଳେ କଚାଡି ଦେଇଥିଲେ | ଫଳରେ ଶିଶୁଟି ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ଭୂଇଁରେ ପଡିଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସେ ନିଜେ ଝିଅକୁ ଧରି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗ ସ୍ଥାନୀୟ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ସେଠାରେ ଝିଅକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଝିଅ ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ସମୟ ପରେ ଶମ୍ଭୁଲାଲକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଏହି ସମସ୍ତ ଘଟଣା ରାଜକୁମାରୀ ଦେବୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ହିଁ ଘଟିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସେ ଏତେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ପଦେ କଥା ବି ବାହାରିନଥିଲା |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶମ୍ଭୁଲାଲ ସୁରତର ଏକ କାରଖାନାରେ କାମ କରନ୍ତି | ଛଟ ପୂଜା ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ତେବେ ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରୁଥିବା ଗାଁଲୋକେ କହୁଥିବା ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି | ହସ୍ପିଟାଲରେ ଝିଅର ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ମଧ୍ୟ ଶମ୍ଭୁଲାଲ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପାକୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା |
ରାଜକୁମାରୀ ଦେବୀ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଟନ ଏବଂ ମାଡ ପିଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମଦ ମାଂସ ପାଇଁ ସେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥାଏ | ତେବେ ମଦ ମାଂସରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କମ କରିବା ପାଇଁ କହିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ |
ଶମ୍ଭୁଲାଲ ୭ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ୪ବର୍ଷର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଥିଲା | ଝିଅ ମା ସାଙ୍ଗେ ପାଟଣାରେ ରହିଥିବାବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶମ୍ଭୁଲାଲ ସୁରତରେ ରହୁଥିଲା |

   Related Posts