Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଓଃ କି ନୃଶଂସ ! ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ଟୁକୁଡା ଟୁକୁଡା କରି କାଟି ନିଆଁ ଲଗାଇ ଘର ଅଗଣାରେ ପୋଡି ପୋତିଦେଲା

17/06/2019 at 12:04 PM

ଇଟାଵା ୧୭/୬ :  ପତ୍ନୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ଅତି ନୃଶଂସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛି । ହତ୍ୟା ପରେ ଶବକୁ ଟୁକୁଡା ଟୁକୁଡା କରି କାଟି ଘର ଅଗଣାରେ ପୋଡି ଦେଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଶବ ଉପରେ ମାଟି ପକାଇ ପୋତି ଦେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପତ୍ନୀ, ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ତାର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ବନ୍ଧୁକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଘଟଣା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଇଟାବା ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ।

ଇଟାବା ଜିଲ୍ଲାର ମାଖନପୁର ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ସୁନୀଲ ଗତ ମେ ୩୦ ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ । ସୁନୀଲ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ଥିଲେ । ସେ ନିଖୋଜ ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ଘରଲୋକ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ । ଜୁନ ୮ ତାରିଖରେ ସୁନୀଲଙ୍କ ଘରଲୋକ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଏତଲା ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ମାମଲାକୁ ଦବେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସହ ପୋଲିସକୁ ପଥଭ୍ରଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ସୁନୀଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ସୁନୀଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରେଖାକୁ ଥାନାକୁ ଡାକି ପଚରାଉଚୁରା କରିଥିଲା । ପୋଲିସର ଚାପରେ ରେଖା ସମସ୍ତ ଘଟଣା କହିଥିଲା ଏବଂ ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା । ରେଖା କଥା ଶୁଣି ସୁନୀଲଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କ ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା ।

ରେଖାକୁ ସୁନୀଲଙ୍କ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ବନ୍ଧୁ ସୁଖବିରଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟ ସମ୍ପର୍କ ନିବିଡ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ନେଲେ । ଶୁଣିଲେ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ସୁନୀଲ ଓ ରେଖା ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ରେଖା ଓ ସୁଖବିର ସୁନୀଲଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଖବିର ନିଜର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ସହ ମିଶି ହତ୍ୟା ଯୋଜନା କଲା । ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଖବିର ସୁନୀଲଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । ଘର ଭିତରେ ଉଭୟ ଏକ ଖଟରେ ଗାଡି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବାବେଳେ ସୁଖବିରର ବନ୍ଧୁ ଆସି ସୁନୀଲଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡରେ ଶକ୍ତ ପ୍ରହାର ଦେଇଥିଲା । ବାରମ୍ବାର ପ୍ରହାର କରିବା ପରେ ସୁନୀଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ ଶବକୁ ପୋତିବା ପାଇଁ ସେହି ଘର ଅଗଣାରେ ୪ ଫୁଟ ଗାତ ଖୋଳାଗଲା । ଏହାପରେ ଶବକୁ ଟୁକୁଡା ଟୁକୁଡା କରି କାଟି କିରୋସିନ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ । ତାଉପରେ ମାଟି ପକାଇ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୁନୀଲଙ୍କ କାରକୁ କାନପୁର ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ଛାଡି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । 

ଏସଏସପି ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପୁରା ଘଟଣାର ଖୁଲାସା ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ଜରିଆରେ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏକ କୁରାଢ଼ୀ ଏବଂ ମୋବାଇଲ ଜବତ କରିଛି ।

   Related Posts