Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ରାସ୍ତାରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ୪ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଥି

1/01/2019 at 1:14 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୧/୧ : ହରିୟାଣା ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଅଟୋରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ୪ ଜଣ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଥି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ମହିଳା ଜଣକ ନାଖଡୌଲାରୁ ଆଇଏମଟି ମାନେସର ସ୍ଥିତ କମ୍ପାନୀକୁ ଯାଉଥିଲେ | ମହିଳା ନାଖଡୌଲାରୁ ଏକ ଅଟୋ ଧରିଥିଲେ | ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳକୁ ନନେଇ ଅନ୍ୟ କେଉଁଆଡେ ନେଇଯାଇଥିଲା | ସେଠାରେ ଏକ କୋଠରୀ ଭିତରେ ୪ଜଣ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏହୁ ଜଣେ ସାଥି ମିଶି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ |


ମହିଳା ଏନେନି ମାନେସର ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ମହିଳା ଦିଲ୍ଲୀର ନଜଫଗଡ଼ ଅଂଚଳରେ ରୁହନ୍ତି | ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆଇଏମଟିର ଏକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ କମ୍ପାନୀରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଟଙ୍କା ବାକିଥିଲା | ଏହି ଟଙ୍କା ନେବା ପାଇଁ ମହିଳା ଶନିବାର ଦିନ କମ୍ପାନୀ ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥିଲେ |


ମହିଳା ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ. ଅଟୋରେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଛଡା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ | ଉଭୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଭାଙ୍ଗରୋୖଲା ନିକଟସ୍ଥ ଏକ କୋଠରୀକୁ ନେଇଯାଇ ସେଠାରୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଯୁବକ ଆସି ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ରାତିରେ ସେମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଟୋରେ ବସାଇ ରାମପୁରା ନେଇଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଅଟୋରେ ବସିଥିବା ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ପୁଣିଥରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ଅଜ୍ଞାନ ସ୍ଥାନରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ରବିବାର ସକାଳୁ ମହିଳାଙ୍କ ହୋସ ଆସିଥିଲା | ହୋସ ଆସିବା ପରେ ମହିଳା ମାନେସର ମହିଳା ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ |


ମହିଳାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମଇନା କରାଯିବ ସହ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ୩ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଙ୍କିତ, ଦୀପକ ଏବଂ ମହୀପାଳକୁ ଷୋମବାର ଦିନ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ପୋଲିସ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଅନ୍ୟ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି | ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି |

   Related Posts