Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ମହାମାରୀ କରୁଛି କଲବଲ: କରୋନାରେ ଚାଲିଗଲେ ସ୍ୱାମୀ, ପାଣିକୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହାରିଲା ସ୍ତ୍ରୀ, ପଛେ ପଛେ ଡେଇଁପଡିଲା ୩ ବର୍ଷର ଶିଶୁ

16/04/2021 at 9:40 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୬/୪ : ଭୂତାଣୁ ପାଇଁ ଉଜୁଡି ଯାଉଛି ସୁନାର ସଂସାର । କେଉଁଠି ମାଆ କୋଳ ଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡୁଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ପୁଅ ମୁଣ୍ଡରୁ ହଟିଯାଉଛି ବାପାର ଛତ୍ରଛାୟା । ଏବେ ଏମିତି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ କରିଦେଇଛି । କରୋନାରେ ସ୍ୱାମୀ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପାଣିକୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହାରିଛି ସ୍ତ୍ରୀ । ତେବେ ଦୁଃଖର ବିଷୟ ମାଆ ଡେଇଁବା ପରେ ପଛେ ପଛେ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ପାଣିକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲା । ହେଲେ ଦୀର୍ଘ ସମୟରେ ତାର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ନାନ୍ଦେଡରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା । ନାନ୍ଦେଡରୁ ୪୦ କିଲୋମିଟର ଲୋହା ଗାଁରେ କରୋନା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ ଜୀବନ ଚାଲିଛି । ପୋଲିସ କହିବା ମୁତାବକ ପରିବାର ପେଟପାଟମା ପାଇଁ ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଆସି ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମିନି ଲକଡାଉନ ହେବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହୋଇ ଏପ୍ରିଲ ୧୩ ତାରିଖରେ ଆଖି ବୁଜିଥିଲେ । 

ତେବେ ସ୍ୱାମୀ ଚାଲିଯିବା ପରେ ଭାଙ୍ଗିପଡିଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ । ଶେଷରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ । ସେ ସୁନେଗାଓସ୍ଥିତ ଏକ ହ୍ରଦକୁ ଡେଇଁପଡ଼ି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କକିଥିଲେ । ତେବେ ମାଆ ଡେଇଁବା ଦେଖି ୩ ବର୍ଷର ପୁଅ ବି ପାଣିକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲା । ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କର ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଛି । ଏବେ ପରିବାରରେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ଅଛି ।

   Related Posts