Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

କେଉଁଥିପାଇଁ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ନାଁ ରଖାଯାଇଛି ରାମାୟଣ ?

21/06/2020 at 4:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୦୬ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କୁ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଲଗାତାର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଶନିବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟର ଛାଡିବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ଡିଲିଟ କରିଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନେପୋଟିଜିମ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସରଗରମ ରହିଛି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ନେପୋଟିଜିମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି | ସୋନାକ୍ଷୀ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ଡିଲିଟ କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଆକ୍ଟିଭ ଅଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନରେ ସେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଘରର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି |

ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଓ ପୁନମ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଝିଅ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ନିଜ ବାପା ମାଙ୍କ ସହିତ ହିଁ ରୁହନ୍ତି | ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଘର ମୁମ୍ବାଇ ଜୁହୁ ଠାରେ ଅବସ୍ଥିତ | ଘରେ ଅନେକ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ତିଆରି ହୋଇଛି | ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଛଡା ଶତ୍ରୁଘ୍ନଙ୍କ ଦୁଇ ଜାଅଁଳା ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ଦୁଇ ଜାଅଁଳା ପୁଅଙ୍କ ଲବ କୁଶ | ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର ନାଁ ରାମାୟଣ | ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଭାଇମାନଙ୍କ ନାଁ କ୍ରମଶଃ: ରାମ, ଲକ୍ଷ୍ମଣ, ଭରତ ଓ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ | ଶତ୍ରୁଘ୍ନଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ନାଁ ମଧ୍ୟ ଲବ କୁଶ | ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘର ନାଁ ରଖାଯାଇଛି ରାମାୟଣ |

ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଘର ଏକଦମ ସିମ୍ପଲ ଏବଂ ଏଥନିକ | ଘରର ଚଟ୍ଟାନ କାଠରେ ତିଆରି | ଘରର ଅଧିକାଂଶ କାନ୍ଥରେ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଲଗାଯାଇଛି | ସୋନାକ୍ଷୀ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ବାହାରେ ରହିଲେ ନିଜ ଘରକୁ ବହୁତ ମିସ କରନ୍ତି | ସୋନାକ୍ଷୀ ଫିଲ୍ମକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ମୋଟା ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଓ ବ୍ୟାୟାମ କରି ସେ ନିଜ ଓଜନ କମ କରିଛନ୍ତି | ୱାର୍କ ଆଉଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ | ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ସେ ଘରେ ହିଁ ୱାର୍କ ଆଉଟ କରି ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖିଛନ୍ତି |

   Related Posts