Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

କାହିଁକି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କଲେ ନାହିଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର: ଛାଡପତ୍ର ପରେ ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ କରୁଥିଲେ ଡେଟ୍

28/05/2021 at 5:58 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୦୫: ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ଯେତିକି ସଫଳ ହୋଇଥିଲା, ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ମଧ୍ୟ ସେତେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ହେଉ କିମ୍ବା ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ସହ, କରିସ୍ମା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଖାଇଥିଲେ।

Karisma Kapoor And Alleged Beau Sandeep Toshniwal Take A Flight Out Of  Mumbai Together; Are They Planning To Make Their Relationship Official? |  India.com

କରିସ୍ମା ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇ ସମ୍ପର୍କକୁ ଶେଷ କରି ଦେଇଥିଲେ। କୁହାଯାଏ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଏହି ବିବାହରେ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯାତନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଥିଲା । ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପରେ କରିସ୍ମା ବିଜନେସମ୍ୟାନ୍ ସନ୍ଦୀପ ତୋଷନିୱାଲଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଯାଇଛି।

କରିସ୍ମା କପୁରଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହର ଖବର ସବୁ ସମୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା। ଖବର ଆସୁଥିଲା ​​ଯେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏପରିକି ସେମାନେ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ, ତେବେ କାହିଁକି ହଠାତ୍ କରିସ୍ମା ଏବଂ ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅଲଗା ହୋଇଗଲା? ବାସ୍ତବରେ କରିସ୍ମା ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇନଥିଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟପଟେ ସନ୍ଦୀପ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବାପାଇଁ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲା ସମାୟରା ଏବଂ କିୟାନଙ୍କ ପ୍ରତିପୋଷଣ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ୪ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ ପରେ କରିସ୍ମା ସନ୍ଦୀପ ତୋଷନିୱାଲଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ବିବାହରେ ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଚରିତ୍ରର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ସେ ଆଉ ଥରେ ସେହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ଆଜି କରିସ୍ମା ଅବିବାହିତ ଏବଂ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଛାଡପତ୍ର ପରେ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ମା-ବାପା ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି । କରୀନା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କେବେବି ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ।

କରିସ୍ମା କପୁର ହୁଏତ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଦୂରରେ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ସେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ରହୁଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କିଛି ଅଭାବ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । କରିସ୍ମାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି। କରିସ୍ମା ଫିଲ୍ମ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଇଭେଣ୍ଟ, ଆଡ୍ସ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ସୋରୁ ଭଲ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ।

   Related Posts