Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

କାହିଁକି ଶିବାନୀର ତଣ୍ଟି କାଟି ହତ୍ୟା କଲା ଭାଉଜ କାବେରୀ! ଏହି ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ଜଣାପଡିବା ଭୟରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ

15/12/2019 at 3:55 PM

ଟାଙ୍ଗୀ (ଖୋର୍ଦ୍ଧା) ( ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ରଣା) ୧୫।୧୨ – ବାଲୁଙ୍ଗା ଗଙ୍ଗନଗର ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । କଲେଜ ପଢୁଆ ନଣନ୍ଦକୁ ତଣ୍ଟି କାଟି ହତ୍ୟା କରିଛି ଭାଉଜ । ହତ୍ୟାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଶିବାନୀ ବାଲୁଗାଁ କଲେଜ୍‌ରେ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲା । ଭାଉଜ କାବେରୀର ଶିବାନୀଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ଏହାକୁ ପରିବାର ଲୋକ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ଅନେକ ଥର ଝଗଡା ବି ହୋଇଛି । ଏହି କାରଣରୁ କାବେରୀ ନଣନ୍ଦ ଶିବାନୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ମାତ୍ର ଅନ୍ୟ କଥାବି ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିବା ଭାଉଜର କିଛି ଗୁପ୍ତ କଥା ଶିବାନୀ ଜାଣି ଦେଇଥିବାରୁ ଧରା ପଡିବା ଭୟରେ ସେ ଶିବାନୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଏବେ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ।

ଶିବାନୀକୁ ତଣ୍ଟି କାଟିବା ପାଇଁ ଭାଉଜ କାବେରୀ ରଚିଥିଲା ଏକ ନାଟକ । କଲେଜ୍‌ରେ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା । ଶିବାନୀ ଏହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ । ଏ କଥା ଜାଣିବା ପରେ କାବେରୀ ଶିବାନୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା । ଭାଉଜ କାବେରୀର କିଛି ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଶିବାନୀ ଜାଣିଥିବା କଥା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ଏଥିଯୋଗୁଁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଣନ୍ଦ ଶିବାନୀକୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ କାବେରୀ ଯୋଜନା କରିଥିଲା ।

ଘରର ଶାଶୁ , ଶଶ୍ୱୁର ଓ ସ୍ୱାମୀ ବେପାର କରିବା ପାଇଁ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥାଆନ୍ତି । ଘରେ କେହି ନଥିବା ସମୟରେ ଶିବାନୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ କାବେରୀ ଯୋଜନା କରିଥିଲା । ଶିବାନୀର ତଣ୍ଟି କାଟି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ କହିଥିଲା ଏକ ମନଗଢା କାହାଣୀ । ପରିଶ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ବାରିପଟକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ମୁଖା ପିନ୍ଧି ଆସି ଶିବାନୀକୁ ତଣ୍ଟି କରିଥିବା କଥା କହିଥିଲା । ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ବେଶ୍‌ ସ୍ୱାଭାବିକ ଥିଲା କାବେରୀ । ତା କଥାକୁ ସମସ୍ତେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିଲେ ଗୁରୁତର ଶିବାନୀକୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏମ୍‌କେସିଜିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା । ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଶିବାନୀର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ପୁଲିସ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା । ମାତ୍ର ଶିବାନୀଙ୍କ ମାଆ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଭାଉଜ ଥିବା କଥା ନ୍ୟୁଜ 7 ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ନ୍ୟୁଜ 7ରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ପୁଲିସ ଭାଉଜ କାବେରୀକୁ ନେଇ ପଚରା ଉଚରା କରିବାରୁ ତା କଥାରେ ତାଳ ମେଳ ରହି ନଥିଲା । ପୁଲିସର ପ୍ରଶ୍ନ ବାଣ ଆଗରେ ବେଶୀ ସମୟ ଭାଉଜର ମିଛ ତିଷ୍ଠି ରହିପାରି ନଥିଲା । ପରେ ଭାଉଜ ସବୁ ସତ ଓଗାଳିଥିଲା। କେମିତ ରଚିଥିଲା ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର ସେ ବିଷୟରେ ବି ମାନିଯାଇଥିଲା। ଏବେ ପୁଲିସ କାବେରୀକୁ ଗିରିଫ କରିଛି ।

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ବାଲୁଗାଁ ଗଙ୍ଗନଗର ଶିବାନୀ ବେହେରା ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି । ଶିବାନୀଙ୍କ ଭାଉଜ ହିଁ ପ୍ରକୃତ ହତ୍ୟାକାରୀ ବୋଲି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଏସ୍.ପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ନଣନ୍ଦ ଶିବାନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଭାଉଜ କାବେରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ , ଗତ୧୩ ତାରିଖ ରାତିରେ ନଣନ୍ଦ-ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ଆଉ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଛୁରିରେ ନଣନ୍ଦର ବେକ କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । କେବଳ ହତ୍ୟା କରିନଥିଲେ ଭିଲେନ ଭାଉଜ ଏହାକୁ ନାଟକୀୟ ମୋଡ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରକୁ ନେଇ ଏହି ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା ।

ଭାଉଜ କାବେରୀ ଶିବାନୀଙ୍କ ବଡ ଭାଇକୁପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ନଣନ୍ଦ ପୂର୍ବରୁ ଟାହିଟାପରା କରୁଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ଥିଲା । ଆଜି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପରେ ପୋଲିସ ଶରତ ମାଝୀ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ଯାହାକୁ ଭିଲେନ ଭାଉଜ ଶିବାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଥିଲେ ।

ଆଲେଖ୍ୟ – ଜିତ୍‌ ପଟ୍ଟନାୟକ

   Related Posts