Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ବାଲିନାଶିରେ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଗୋଡ଼େଇ ଗୋଡ଼େଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ବେଆଇନ୍ ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫାଇନ୍ ଲଗାଇଲେ ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: କଲୋନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ୨ ବଖରା ଘର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||
  • ବରଗଡ : ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଜଣ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’, ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହେବ ସହାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହୋଟେଲ୍ ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ BMCର କଡା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ଲଗାଅ ଫୁଡ୍ ସେଫ୍ଟି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୩ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କିଏ କରିଥିଲା ଅଭିଯୋଗ ? କାହାର ମୃତଦେହ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ?

9/01/2020 at 5:50 PM

ସମ୍ବଲପୁର୯/୧: ସମ୍ବଲପୁର ବାହଲପଡ଼ାରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ନିଖୋଜ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ । ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହତ୍ୟା କରି କେଉଁଠି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି କିମ୍ବା ପୋତି ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୋଲିସ ଘରର ଚଟାଣ ଖୋଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିନାହିଁ । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ବାପାମାଆ ଓ ବଡ଼ଭାଇ ସହ କୁଆଡ଼େ ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌, ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ । ହେଲେ ୧୦ଫୁଟ୍‌ ଖୋଳିବା ପରେ ବି ମିଳୁନି ମୃତଦେହର ସନ୍ଧାନ । ହେଲେ କିଏ  ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା ?  କାହାର ମୃତଦେହ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ?  ଏସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଜାଣିବାକୁ ହେଲେ ଆମକୁ ସମ୍ବଲପୁର ସାକ୍ଷୀପଡ଼ା ନିକଟ ବାହାଲପଡ଼ା ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ସରକାରୀ ଯାଗାରେ ଘର କରି ରହୁଥିଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ କୁନାଲ ସିଂ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆରତୀ ଦେବୀ । ମାତ୍ର ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା

ଗଲା ଡିସେମ୍ବର ୩୧ରେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ଶେଷଥର ପାଇଁ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ଜାନୁଆରୀ ୧ରେ ଆରତୀ କୁଆଡ଼େ ନିଖୋଜ୍ହୋଇଯାଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଆରତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ । ଏନେଇ ସେମାନେ ୩ତାରିଖରେ ଅଇଁଠାପାଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ୫ତାରିଖରେ କୁନାଲ ତାଙ୍କର ବାପାମାଆ ବଡ଼ଭାଇ କୁଆଡ଼େ ଫେରାର୍ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କୁନାଲ ପତ୍ନୀ ଆରତୀଙ୍କୁ ମାରିଦେଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ସତ   ଜାଣିବାକୁ ଛାନଭିନ୍ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ

କୁନାଲ ବାରମ୍ବାର ଆରତୀଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଅଧିକ ଯୌତୁକ ଦାବି କରିଆସୁଥିଲେ । ଏହା ଛଡ଼ା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବାରୁ ପତ୍ନୀ ଆରତୀଙ୍କ ସହ କୁନାଲଙ୍କ ସବୁ ସମୟରେ ଝଗଡ଼ା, ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଲାଗି ରହୁଥିଲା ବୋଲି ପଡ଼ୋଶୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ କୁନାଲ ପତ୍ନୀ ଆରତୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥାଇପାରେ ବୋଲି ସଂଦେହ କରୁଛନ୍ତି ଆରତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ । ଆରତୀଙ୍କ ନିଖୋଜ୍‌ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ଅଇଁଠାପାଲି ପୋଲିସ । ଫେରାର୍‌ ହୋଇଯାଇଥିବା ସ୍ବାମୀ କୁନାଲ ଧରାପଡ଼ିବା ପରେ ହିଁ ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ହଟିପାରିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

   Related Posts