Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରଥମେ କିଏ ରିସିଭ୍‌ କରିଥିଲା ବିନୋଦଙ୍କ ଫୋନ୍ ? ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ କିଶନ ନଗର ପୋଲିସ୍

4/06/2020 at 3:57 PM

କଟକ୪/୬: ନୂଆ କରି ବାହା ହୋଇଥିବା ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି କିଶନ ନଗର ପୋଲିସ୍। କଟକ ଜିଲ୍ଲା କିଶନ ନଗର ଅଞ୍ଚଳର ଯୁବକ ନିଖୋଜ ବା ଅପହରଣ ଘଟଣାକୁ ୧୦ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକୃତ ଅପରାଧୀକୁ ଧରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି ପୋଲିସ୍। ନିଖୋଜ ଯୁବଜ ହେଲେ କିଶନ ନଗର ଅଞ୍ଚଳର ବିଜୟ କୁମାର ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପୁଅ ବିନୋଦ କୁମାର ମଣ୍ଡଳ। ବିନୋଦ କିଶନ ନଗର କଲେଜରେ ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ଭାବେ କାମ କରନ୍ତି। ବିନୋଦ ଗତ ମାସ ୨୬ ତାରିଖ ଦିନ ୯ ଟାରେ ସାଲେପୁର ଦେଇ କଟକ ବୋର୍ଡ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯିବେ ବୋଲି ଘରେ କହି ନିଜ ହିରୋହୁଣ୍ଡା ମଟର ସାଇକେଲରେ ବାହାରିଥିଲେ।

ଏପଟେ ନବ ବିବାହିତା ପତ୍ନୀ ଏବଂ ବାପା- ମାଆଙ୍କ ଆଖିରୁ ଶୁଖି ନାହିଁ ଲୁହ। ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗକୁ ୧୦ ଦିନ ବିତି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପ୍ରକୃତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ଅସକ୍ଷମ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ  ଅଟକ ରଖି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରକୃତ ଅପରାଧୀ ପାଖରେ ପହଁଞ୍ଚି ପାରି ନାହିଁ। ଗତକାଲି କଟକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଏସ୍‌ପି ପି. କେ ଜେନା ସାଲେପୁର ଏସଡିପିଓ ନିମାଇଁ ଚରଣ ସେଠୀ କିଶନନଗର ଥାନାରେ ଅଟକ ଯୁବକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ଏହାସହ ବିନୋଦ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ବାପାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ହେଲେ ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ପାରିବା ପଣିଆ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ବାପା ବିଜୟ କୁମାର ମଣ୍ଡଳ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ୍‌ରେ ପୁଅ ସହ ଯୋଗା ଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ବିନୋଦଙ୍କ ଫୋନ୍‌କୁ ପ୍ରଥମେ କିଏ ଜଣେ ନିଜକୁ ବୋର୍ଡ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡର ପରିଚୟ ଉଠାଇ ଥିଲେ। ପୁର୍ନବାର ମଧ୍ୟ ବିନୋଦଙ୍କ ବାପା ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ। ପୁଣି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ସମାନ ମିଳିଥିଲା।

ହେଲେ ସନ୍ଧ୍ୟା ପରେ ବିନୋଦଙ୍କ ଫୋନ୍‌ଟି ସୁଇଜ ଅଫ୍ ହୋଇଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ ବାପା କହିଛନ୍ତି। ଶେଷରେ ବିନୋଦଙ୍କ ବାପା ସନ୍ଦେହ କରି ପୁଅକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ। ପରେ କିଶନ ନଗର ଥାନାରେ ପୁଅର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଏକ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି, ପ୍ରଥମେ ବିନୋଦଙ୍କ ପୁଅ କିଏ ଉଠାଇଥିଲା ?  ଯିଏ ନିଜକୁ ବୋର୍ଡ ଅଫିସ୍‌ର ସିକ୍ୟୁରିଟି ବୋଲି କହି ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲେ। ସିଏ କଣ ସତରେ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ନା ଆଉ କିଏ ? ଯଦି ନା ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି କିଏ, ଯିଏ ବିନୋଦଙ୍କ ଫୋନ୍ ରିସିଭ୍‌ କରିଥିଲେ। ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ପୁଅକୁ ନପାଇବାରୁ କିଶନ ନଗର ଥାନାରେ କେହି ପୁଅକୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts