Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ରେଳବାଇ ଗାତରେ ପଡି ୨ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବେଲପାହାଡରେ ଶୋକ

20/06/2019 at 8:44 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୦।୬:  ବେଲପାହାଡ ନୂଆପଡାରେ ଅଘଟଣ। ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ୨ଟି ଶିଶୁ ଗାତକୁ ଖସିପଡିବା ଯୋଗୁ ପାଣିରେ ବୁଡି ସେମାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ମୃତକ ୨ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ୯ ବର୍ଷର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣକ ୮ ବର୍ଷର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ଟିଆରଏଲ କ୍ରୋସାକି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିବା ବେଳ ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ସେମାନଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ଶିଶୁ ୨ ଜଣଙ୍କର ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି ସେମାନେ ହେଲେ ଚନଫଣ ସାବତ ଓ ଅଭିନବ ସ୍ବାଇଁ। ଚନଫଣ ଓ ଅଭିନବ ଖେଳିବା ବେଳେ ଘରଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୩ଶହ ମିଟର ଦୂରରେ ନିର୍ମାଣାଧିନ ଓପିଜିସି ୪ନମ୍ବର ରେଳଲାଇନ ଆଡକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ରେଳବାଇ ପକ୍ଷରୁ ସେଠାରେ ଏକ ଗାତ ଖୋଳା ଯାଇଥିଲା। ବର୍ଷାଯୋଗୁ ଗାତଟି ପାଣିରେ ଭରି ରହିଥିଲାବେଳେ ଅଲଖ୍ୟରେ ଶିଶୁ ୨ଟି ଖେଳୁଖେଳୁ କେତେବେଳେ ଗାତକୁ ଖସିପଡିଥିଲେ।

ପିଲାମାନେ ଘରକୁ ନ ଫେରିବାରୁ ଖୋଜା ଖୋଜି କରିବା ବେଳେ ଉଭୟ ରେଳବାଇ ଗାତରେ ଭାସୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଥିଲେ ହେଁ ସେତେବେଳକୁ ସେମାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା। ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି।  

   Related Posts