Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ନେହା ଧୁପିଆ : ୧୨ବର୍ଷ ତଳର ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ୍

4/04/2020 at 3:33 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୪: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଅନେକ ଉପକାରିତା ଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଅପକାରିତା ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଏହାର ସବୁଠୁ ଅପକାରୀତା​‌ ଏବେ ନେହା ଧୁପିଆଙ୍କୁ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ୁଛି।ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲିଂ ଆଜିକାଲି ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି ଏବଂ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ନେହା ଧୁପିଆ ଭାବିନଥିବେ ଯେ ଏକ ୧୨ବର୍ଷର ପୁରୁଣା ଫଟୋ  ପାଇଁ ସେ ଏବେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେବେ। ନେହାଙ୍କ ଭର୍ଜିନ୍ ମୋବାଇଲର ଲଞ୍ଚ ପାଇଁ ହୋଇଥିବା ଏକ ଫିଲ୍ମ ସମୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ରିଚାର୍ଡ଼ ବ୍ରାନସନଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାଯାଇଥିବା ଆଚରଣ ପାଇଁ ସେ ଏବେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଫଟୋଟି ଭାରତରେ ଭର୍ଜିନ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଲଞ୍ଚ ବେଳେ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଉଥିବା ଏକ ଫିଲ୍ମ ସମୟରେ ଉଠା ଯାଇଥିଲା। ଏହାକୁ ନିକଟରେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ୨୦୦୮ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଭରତରେ ଆସିଥିବା ନୂଆ ସେଲଫୋନ୍ ସର୍ଭିସ୍ ଭର୍ଜିନ୍ ମୋବାଇଲକୁ ପ୍ରମୋଟ କରିବା ପାଇଁ  ଏକ ୨୦ମିନିଟର ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନାଁ ଥିଲା ‘ଅପନା ଅନ୍ଦାଜ ଭେରି ହଟକେ’। ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଭି ରେ ଲାଇଭ ବ୍ରଡକାଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଫିଲ୍ମର ଶେଷରେ ଡ୍ୟାନ୍ସରଙ୍କ ସହ ନେହା ଧୁପିଆ ଏବଂ ରିଚାର୍ଡ଼ ବ୍ରାନସନ ବି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଗୀତ ସରିବାବେଳେ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ତାଳି ବଜାଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ରିଚାର୍ଡ଼ ହଠାତ୍ ନେହା ଧୁପିଆଙ୍କୁ ନିଜ କୋଳକୁ ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ତଳ ପଟେ କରି ଦେଇଥିଲେ। ନେହା ସେହି ସମୟରେ ଏକ ଲାଲ ସର୍ଟ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ରିଚାର୍ଡ଼ଙ୍କ ଏହି ଆଚରଣ ପରେ ନେହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଏହି ଇଭେଣ୍ଟର ପୁରୁଣା ଫଟୋ ବିରଳ ଭୟାନୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ସାମନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଲୋକେ ନେହାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ।


   Related Posts