Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ଖରାପ ଫର୍ମରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ କ’ଣ କରିଛନ୍ତି ଓ୍ୱାଟସନ୍ ? କୋଚ୍ ଦେଲେ ଜବାବ

5/10/2020 at 3:32 PM

ଦୁବାଇ, ୦୫|୧୦ :  ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗସର କିଙ୍ଗସ୍ ଏକଦାଶ ପଞ୍ଜାବକୁ ପରାସ୍ତ କରି ବିଜୟଧାରାକୁ ଫେରିଛି । ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ଷ୍ଟିଫେନ୍ ଫ୍ଲେମିଂ ଚେନ୍ନାଇର ଏହି ସଫଳତାରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା ରଖିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ରବିବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଓ କିଙ୍ଗସ୍ ଏକାଦଶ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲାରେ ଚେନ୍ନାଇ ୧୦ ଓ୍ୱିକେଟର ବିଶାଳ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ସେନ୍ ଓ୍ୱାଟସନ ଫର୍ମକୁ ଫେରିବା ସହ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଏ

୩୯ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଓ୍ୱାଟସନ୍ ୫୩ ବଲରୁ ଦ୍ରୁତ ୮୩ ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଚେନ୍ନାଇ ଲଗାତାର ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିବା ପରେ ବିଜୟଲାଭ କରିଛି । ଏହାପୂର୍ବ ମ୍ୟାଚରେ ଓ୍ୱାଟସନ୍ ଯଥାକ୍ରମେ ୪,୩୩, ୧୪ ଓ ୧ ରନ୍ କରିଥିଲେ ।  ଏହି ପାଳି ପରେ କୋଚ୍ ଫ୍ଲେମିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କେବେ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ତାହା ସେମାନେ ନିଜେ ହିଁ ଜାଣିଥାନ୍ତି । ଟିମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବଦଳରେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଭୁଲକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଟିମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନା ନାହିଁ ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଖେଳାଳି ଠିକ୍ ଥିଲେ ଦଳ ତାଙ୍କ ପଛରେ ସଦାବେଳେ ରହିଛି । ତେବେ ଓ୍ୱାଟସନଙ୍କ ପାଖରେ ଅନୁଭବ ଅଛି । ତେଣୁ ସେ ଖରାପ ଫର୍ମରୁ ବାହାରି ଭଲ ଖେଳିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶକ୍ତି ଓ ସାମର୍ଥ୍ୟ ଉଭୟ ରହିଛି । ଏବେ ସେ ଫର୍ମକୁ ଫେରିବା ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କୋଚ୍ କହିଛନ୍ତି ।

୧୦ ଓ୍ୱିକେଟରେ ବିଜୟୀ ହେବା ପରେ କୋଚ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଟିମ୍ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ  ଫର୍ମରେ ନାହିଁ । ଫାପ୍ ଭଲ ଖେଳୁଥିଲେ ଓ ଓ୍ୱାଟସନ୍ ମଧ୍ୟ ଫର୍ମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts