Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଚିନ୍ତାରେ ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା: କହିଲେ – ‘ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତି ଚାଲିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେବି’

21/04/2020 at 6:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୦୪ : ଟେଲିଭିଜନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସିନେମା ଏବଂ ସିନେମା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ଜଣେ ଦକ୍ଷ କଳାକାର ଭାବରେ ନିଜକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି | ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ମନ ମୋହିଛନ୍ତି | ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସେ ଏକ ନୂଆ ଆଶା ନେଇ ଉଠନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ଦକ୍ଷତା ଅଛି ଯାହା ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଇପାରିବେ |

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଏବେ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମ ବାକିଥିଲା ଭଳି ତାଙ୍କୁ ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି ଯେଉଁ କାମ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାର ଅଛି | ଜଣେ କଳାକାର ଭାବେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯାହା ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ସେ ନିଜ କାମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ଏବଂ କାମ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଉତ୍ସାହକୁ ସେ ଶବ୍ଦରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ରହିଛି | ଆଗକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେଲେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | କାରଣ ଅଭିନୟ ବିନା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଶୂନ୍ୟ | ଅଭିନୟ ଛଡା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ସିନେମା ଜଗତ ସହିତ ଜଡିତ | ସେ ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଯୁବାବସ୍ଥାରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ହବିବ ତନଭୀର, ଗିରିଶ କର୍ନାଡ, ଓମ ପୁରୀ, ଶ୍ୟାମ ବେନେଗାଲ, ସତ୍ୟଦେବ ଦୁବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଦର୍ଶ ଥିଲେ ବୋଲି ଶାହା କହିଛନ୍ତି | ଜଣଙ୍କର ସଂଘର୍ଷ ସମୟରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଏହି ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନାସିରୁଦ୍ଦିନ |

ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଯେତେବେଳେ ନୂଆ ଅଭିନେତା ଓ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ସହ କାମ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ କାହାଣୀକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

କରୋନା ଯୋଗୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶ ଲକଡାଉନ ଅଛି | ଏହି ସ୍ଥିତିରେ ବ୍ୟବସାୟ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ ଓ ସିରିଏଲ ସୁଟିଙ୍ଗ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ସୁଟିଙ୍ଗ ସରିଥିବା ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରହିଛି | ଲକଡାଉନ ବେଳେ ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ ତାରକା ଓ ସେଲିବ୍ରିଟି ନିଜ ନିଜ ଘରେ ଥାଇ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି |

   Related Posts