Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଚିନ୍ତାରେ ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା: କହିଲେ – ‘ଏହିଭଳି ସ୍ଥିତି ଚାଲିଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେବି’

21/04/2020 at 6:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୦୪ : ଟେଲିଭିଜନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସିନେମା ଏବଂ ସିନେମା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ଜଣେ ଦକ୍ଷ କଳାକାର ଭାବରେ ନିଜକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି | ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅଭିନୟ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ମନ ମୋହିଛନ୍ତି | ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସେ ଏକ ନୂଆ ଆଶା ନେଇ ଉଠନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ଦକ୍ଷତା ଅଛି ଯାହା ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେଇପାରିବେ |

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଏବେ ମଧ୍ୟ କିଛି କାମ ବାକିଥିଲା ଭଳି ତାଙ୍କୁ ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି ଯେଉଁ କାମ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାର ଅଛି | ଜଣେ କଳାକାର ଭାବେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯାହା ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ସେ ନିଜ କାମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ଏବଂ କାମ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଉତ୍ସାହକୁ ସେ ଶବ୍ଦରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ରହିଛି | ଆଗକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେଲେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | କାରଣ ଅଭିନୟ ବିନା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଶୂନ୍ୟ | ଅଭିନୟ ଛଡା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ସିନେମା ଜଗତ ସହିତ ଜଡିତ | ସେ ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ସବୁବେଳେ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଯୁବାବସ୍ଥାରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ହବିବ ତନଭୀର, ଗିରିଶ କର୍ନାଡ, ଓମ ପୁରୀ, ଶ୍ୟାମ ବେନେଗାଲ, ସତ୍ୟଦେବ ଦୁବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଦର୍ଶ ଥିଲେ ବୋଲି ଶାହା କହିଛନ୍ତି | ଜଣଙ୍କର ସଂଘର୍ଷ ସମୟରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଏହି ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନାସିରୁଦ୍ଦିନ |

ଅଭିନେତା ହେବା ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସମୟରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଯେତେବେଳେ ନୂଆ ଅଭିନେତା ଓ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ସହ କାମ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ କାହାଣୀକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

କରୋନା ଯୋଗୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶ ଲକଡାଉନ ଅଛି | ଏହି ସ୍ଥିତିରେ ବ୍ୟବସାୟ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ ଓ ସିରିଏଲ ସୁଟିଙ୍ଗ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ସୁଟିଙ୍ଗ ସରିଥିବା ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରହିଛି | ଲକଡାଉନ ବେଳେ ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ ତାରକା ଓ ସେଲିବ୍ରିଟି ନିଜ ନିଜ ଘରେ ଥାଇ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି |

   Related Posts