Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ଚଢାଉବେଳେ ମିଳିଛି ଆପତ୍ତି ଜନକ ସାମଗ୍ରୀ କିନ୍ତୁ ମିଳିନି ଧଳାଜହର : ଜେଲ୍ ଭିତରେ ଧଳାଜହର ଭିଡିଓ କ’ଣ ଚପି ଯିବ ?

7/06/2020 at 6:28 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୭/୦୬ : ଖୋର୍ଦ୍ଧା  ସବ୍ ଜେଲରେ ବ୍ୟାପକ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ଓ ନିଶା କାରବାର ନେଇ ତନାଘନା ଜୋରଦାର । ନ୍ୟୁଜ୍‌ 7  ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦା ଫାସ କରିବା ପରେ ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର ହୋଇଛି ସତ କିନ୍ତୁ କିଛି ଠୋସ ପ୍ରମାଣ ପାଇନି । ଗତସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜେଲ ଭିତରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଓ ପୋଲିସର ମିଳିତ ଚଢାଉ ବେଳେ ଚଢାଉ ଟିମ୍ ହାତରେ କେବଳ କିଛି  ଗୁଟଖା, ଖଇନି, ସିଗାରେଟ୍, ବିଡି, ଦିଆସିଲି ଭଳି ଆପତ୍ତି ଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଛି  । କିନ୍ତୁ ଧଳାଜହର ସଂପର୍କରେ କିଛି ବି ସୂରାଗ ପାଇନି ଚଢାଉ ଟିମ୍‌ ।  ଏହାସହ ମୋବାଇଲ୍ ଚାର୍ଜର୍ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ମୋବାଇଲ ମିଳିନି । ଯାହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । …….

ଜେଲ ଭିତରେ ଧରପଗଡ଼। ସବୁ ମିଳିଲା କିନ୍ତୁ ମିଳିଲାନି ଧଳା ଜହର ।  ଗତକାଲି ଜେଲ୍‌ ଭିତରେ ଗୁମର ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଜେଲର ସେଲ ଭିତରେ ହୋଇଥିଲା ବ୍ୟାପକ ଚଢାଉ ।  କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ପୋଲିସ ହାତରେ ଧଳା ଜହର ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ବି ସୁରାଗ ମିଳିନଥିଲା  ।  କେବଳ ବିଡି, ସିଗାରେଟ ଓ ଗୁଟୁଖା ଭଳି କିଛି ଆପତ୍ତି ଜନକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ କରିଛି ଚଢାଉ ଟିମ୍‌ । ସେପେଟେ ମୋବାଇଲ ମିଳିନି କିନ୍ତୁ ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍‌କୁ ମୋବାଇଲ ଚାର୍ଜର ମିଳିଛି । ତେଣୁ ଜେଲ କର୍ମଚାରୀ ଓ କଏଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧୁଚନ୍ଦ୍ରିକା ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ  ଛିଡାହୋଇଛି  । ସେପେଟେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଏସପିଙ୍କ କହିବା କଥା ଉପ-ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଓ ଖୋର୍ଦ୍ଧ। ଏସଡିପିଓଙ୍କ ଚଢାଉ ରିପୋର୍ଟ ମିଳିବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ

ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନ୍‌ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ଭିଜୁଆଲ କିନ୍ତୁ ବୟାନ କରୁଛି ଯେ ଜେଲର ସେଲ ଭିତରେ କିଭଳି ଚାଲିଥିଲା ଧଳା ଜହର ସେବନ ଓ କାରବାର ।  ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି  ଏଭଳି  ଅବାଧ ଧଳା ଜହର କାରବାର ସଂପର୍କେରେ ଚଢାଉ ଟିମ୍‌ ହାତରେ କିଛି ବି ସୁରାଗ ଲାଗିଲାନି କେମିତି ?  ମୋବାଇଲ ଚାର୍ଜର ମିଳିଲା କିନ୍ତୁ ମୋବାଇଲ କୁଆଡେ ଗଲା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ବି ଉଠିବା ସ୍ବାଭାବିକ ।

ବାସ୍ତବିକ ଜେଲ୍‌ ଭିତରେ ଧଳାଜହର ଭିଡିଓର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ କଣ। କାହିଁକି କିଛି ଲୋକ ବାରମ୍ବାର ସୁପରିଣ୍ଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟଙ୍କ ନାଁ ନେଉଛନ୍ତି। ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜେଲ୍‌ରେ ଯଦି ଗୁଟଖା ଖଇନି ମିଳୁଛି ସସେବୁ କେମିତି ଯାଉଛି । ଏନେଇ କାହାକୁ ଦାୟୀ କରାଯିବ ଏହାର ଉଚ୍ଚସ୍ଥରୀୟ ତଦନ୍ତ ହେବା ଜରୁରୀ ହୋଇଛି । 

   Related Posts