Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ କରଞ୍ଜିଆ ଏନଏସିର ଶତାଧିକ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସଞ୍ଜିବ ମିତ୍ତଲ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଜାଣନ୍ତୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତର ଭୟାନକ ସତ

6/10/2018 at 4:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୬|୧୦:  ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପରଦା ଉପରେ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ରଣବୀର ସିଂହ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ରଣବୀର ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ଏହା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ରଣବୀର ସିଂହ ଏ କଥା କହିଥିଲେ ।

ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି ସେଦିନ ଦୀପିକା ଏକ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲେ । ସୁନ୍ଦରତାର ମୂର୍ତ୍ତି ଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ । ସେଦିନ ରଣବୀରଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପା ଏବଂ ଭଉଣୀ ସହ ଖାଇବା ପାଇଁ ବସିଥିଲେ । ଦୀପିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସେତେବେଳେ ସେହିବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ । ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଦେଖି ରଣବୀର ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପାଙ୍କ କାନରେ କହିଥିଲେ ଦେଖ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ । ଦୀପିକାଙ୍କୁ ହାଏ କହିବା ପାଇଂ ରଣବୀରଙ୍କ ମା-ବାପା କହିଥିଲେ । ତେବେ ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ପାଖକୁ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ ରଣବୀରଙ୍କ ମୁହଁରେ ଖାଦ୍ୟ ପଦାର୍ଥ ଲାଗି ମୁହଁସାରା ଫଳିଯାଇଥିଲା  । ତେଣୁ ସେ ହାଏ କହିଲାବେଳେ ମୁହଁର ଭଂଗୀ ଅଦ୍ଭୁତ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଏହିଭଳି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଥିଲା ବୋଲି ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି । ସେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଆଗରେ ଭଲ ହେବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥିଲେ ମାତ୍ର ସେଦିନ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବେଳେ ସେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଚେହେରା କଥା ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ।

ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ସ୍ବୀକାର କରିସାରିଲେଣି ।  ମାତ୍ର ସବୁବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା କହି କଥାକୁ ଟାଳି ଦେଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ନିଜ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନରେ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୧୨ରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ଉତ୍ତର ଇଟାଲୀରର କାମୋ ଲେକ୍ ରେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିବେ । ଏହି ସ୍ଥାନ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସ୍ଥାନ । ଯେଉଁଠାରେ ମଡୋନା ଏବଂ ଏଲିଟନ ଜନ୍ସଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାର ରହୁଛନ୍ତି । ଏବେ ଦୁହେଁ ନିଜ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ରଣବୀର ଗଲ୍ଲି ବୟ, ସିମ୍ବା ଏବଂ ତକ୍ତ ର ସୁଟିଂରେ ଏବଂ ଦୀପିକା ନିଜର ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ସସନ ହାଉସକୁ ସେଟଅପ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟାନରରେ ସେ ଏସିଡ ପୀଡିତାଙ୍କ କାହାଣୀ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବେ ।

 

   Related Posts