Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଜାଣନ୍ତୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତର ଭୟାନକ ସତ

6/10/2018 at 4:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୬|୧୦:  ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପରଦା ଉପରେ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି ଏବଂ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ରଣବୀର ସିଂହ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ରଣବୀର ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ଏହା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ରଣବୀର ସିଂହ ଏ କଥା କହିଥିଲେ ।

ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି ସେଦିନ ଦୀପିକା ଏକ ଗାଉନ ପିନ୍ଧି ଆସିଥିଲେ । ସୁନ୍ଦରତାର ମୂର୍ତ୍ତି ଭଳି ଲାଗୁଥିଲେ । ସେଦିନ ରଣବୀରଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପା ଏବଂ ଭଉଣୀ ସହ ଖାଇବା ପାଇଁ ବସିଥିଲେ । ଦୀପିକା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସେତେବେଳେ ସେହିବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ । ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଦେଖି ରଣବୀର ତାଙ୍କ ମାଆ ବାପାଙ୍କ କାନରେ କହିଥିଲେ ଦେଖ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ । ଦୀପିକାଙ୍କୁ ହାଏ କହିବା ପାଇଂ ରଣବୀରଙ୍କ ମା-ବାପା କହିଥିଲେ । ତେବେ ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ପାଖକୁ ଆସିଲେ ସେତେବେଳେ ରଣବୀରଙ୍କ ମୁହଁରେ ଖାଦ୍ୟ ପଦାର୍ଥ ଲାଗି ମୁହଁସାରା ଫଳିଯାଇଥିଲା  । ତେଣୁ ସେ ହାଏ କହିଲାବେଳେ ମୁହଁର ଭଂଗୀ ଅଦ୍ଭୁତ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଏହିଭଳି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଥିଲା ବୋଲି ରଣବୀର କହିଛନ୍ତି । ସେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଆଗରେ ଭଲ ହେବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥିଲେ ମାତ୍ର ସେଦିନ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବେଳେ ସେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଚେହେରା କଥା ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ।

ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ସ୍ବୀକାର କରିସାରିଲେଣି ।  ମାତ୍ର ସବୁବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା କହି କଥାକୁ ଟାଳି ଦେଉଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ନିଜ ବିବାହ ସଂପର୍କରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନରେ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ଚଳିତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୧୨ରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି । ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ଉତ୍ତର ଇଟାଲୀରର କାମୋ ଲେକ୍ ରେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିବେ । ଏହି ସ୍ଥାନ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସ୍ଥାନ । ଯେଉଁଠାରେ ମଡୋନା ଏବଂ ଏଲିଟନ ଜନ୍ସଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାର ରହୁଛନ୍ତି । ଏବେ ଦୁହେଁ ନିଜ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ରଣବୀର ଗଲ୍ଲି ବୟ, ସିମ୍ବା ଏବଂ ତକ୍ତ ର ସୁଟିଂରେ ଏବଂ ଦୀପିକା ନିଜର ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ସସନ ହାଉସକୁ ସେଟଅପ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ବ୍ୟାନରରେ ସେ ଏସିଡ ପୀଡିତାଙ୍କ କାହାଣୀ ଉପରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବେ ।

 

   Related Posts