Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପରାଜୟ ରହିବେ ମୋଦି : ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ କହୁଛି କୁଣ୍ଡଳୀ

23/05/2019 at 5:46 PM

୨୦୧୯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ବାରାଣାସୀ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପୁଣିଥରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୁର୍ଣ ଭାବେ ମୋଦିଙ୍କ ସାଥ ଦେଉଛି । ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳି ସମ୍ପର୍କରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ପ୍ରବୀଣ ମିଶ୍ର କଣ କହୁଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଯେଉଁ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଦଶା ରହିଛି, ସେଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି ଯେ, ମୋଦି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପରାଜୟ ରହିବେ । ତାଙ୍କୁ ହରାଇବା ବିରୋଧିଙ୍କ ପାଇଁ କାଠିକର ପାଠ ହେବ । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କର ବିଚ୍ଛା ରାଶି । ବିଛାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଗୋପନିୟତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଏହା ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି । ନୋଟବନ୍ଦୀ ହେଉ କି ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ହେଉ ମୋଦି ଗୋପନିୟତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ସର୍ପରାଇଜିଙ୍ଗ ଫ୍ୟାକ୍ଟର କେତେ ପ୍ରବଳ ତାହା ଆମେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପିର ବିଜୟରୁ ଅନ୍ଦାଜା ଲଗାଇପାରିବା । ବିଛା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ, ବିଛା ଯେତେବେଳେ ଚାଲେ ପୁରା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହ ଚାଲେ । ବିଛା ନିଜ ଭଙ୍ଗୀରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ମୋଦିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ମନ୍ତବ୍ୟ ରହିଛି । ମୋଦିଙ୍କ ପାଖରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାର ଅଜବ ଢଙ୍ଗ ରହିଛି ।

ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଗମ୍ଭୀର ଓ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ମୋଦି ମଧ୍ୟ ବଡ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଭୟ କରିନଥାନ୍ତି । ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ବ୍ୟବହାରରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଝଲକିଥାଏ । ଏମାନେ ଯେଉଁ କାମରେ ଥରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତି ତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାନ୍ତି । ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ଭାବନା ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ ଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜ ଶତ୍ରୁକୁ ସହଜରେ ଛାଡନ୍ତିନାହିଁ । ନିଜ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଳରେ ଏମାନେ ଅସମ୍ଭବକୁ ସମ୍ଭବ କରିଥାନ୍ତି । ଅସାଧାରଣ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ବଳରେ ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି । ମୋଦିଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଅସାଧାରଣ ଗୁଣ ରହିଛି ।

ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଚନ୍ଦ୍ରମା ମହାଦଶା ଚାଲିଛି । ୨୦୨୦ ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚନ୍ଦ୍ରମା ମହାଦଶା ରହିବ । ୨୦୨୦ ଜୁନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁକ୍ର ଅନ୍ତର୍ଦଶା ରହିବ । ଚନ୍ଦ୍ରମା ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଭାଗ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଲଗ୍ନରେ ଲଗ୍ନେସ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ସହ ପହିଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ର ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିଛି । ଦ୍ୱାଦଶ ଘରର ସ୍ୱାମୀ ଓ ଦଶମ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ସହ ରହିଛି । ଗ୍ରହଙ୍କ ସ୍ଥିତି ସଂକେତ ଦେଉଛି ଯେ, ମୋଦିଙ୍କର ଅତି ଉତ୍ତମ ସମୟ ଚାଲିଛି ।

   Related Posts