Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଶିକାରୀ ଗିରଫ, ୬ ମୃତ ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପରାଜୟ ରହିବେ ମୋଦି : ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ କହୁଛି କୁଣ୍ଡଳୀ

23/05/2019 at 5:46 PM

୨୦୧୯ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ବାରାଣାସୀ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପୁଣିଥରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୁର୍ଣ ଭାବେ ମୋଦିଙ୍କ ସାଥ ଦେଉଛି । ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳି ସମ୍ପର୍କରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ପ୍ରବୀଣ ମିଶ୍ର କଣ କହୁଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଯେଉଁ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଦଶା ରହିଛି, ସେଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି ଯେ, ମୋଦି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପରାଜୟ ରହିବେ । ତାଙ୍କୁ ହରାଇବା ବିରୋଧିଙ୍କ ପାଇଁ କାଠିକର ପାଠ ହେବ । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କର ବିଚ୍ଛା ରାଶି । ବିଛାକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଗୋପନିୟତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଏହା ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି । ନୋଟବନ୍ଦୀ ହେଉ କି ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ହେଉ ମୋଦି ଗୋପନିୟତା ଅବଲମ୍ବନ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ସର୍ପରାଇଜିଙ୍ଗ ଫ୍ୟାକ୍ଟର କେତେ ପ୍ରବଳ ତାହା ଆମେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପିର ବିଜୟରୁ ଅନ୍ଦାଜା ଲଗାଇପାରିବା । ବିଛା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ, ବିଛା ଯେତେବେଳେ ଚାଲେ ପୁରା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହ ଚାଲେ । ବିଛା ନିଜ ଭଙ୍ଗୀରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ମୋଦିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ମନ୍ତବ୍ୟ ରହିଛି । ମୋଦିଙ୍କ ପାଖରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାର ଅଜବ ଢଙ୍ଗ ରହିଛି ।

ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଗମ୍ଭୀର ଓ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ମୋଦି ମଧ୍ୟ ବଡ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଭୟ କରିନଥାନ୍ତି । ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ବ୍ୟବହାରରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଝଲକିଥାଏ । ଏମାନେ ଯେଉଁ କାମରେ ଥରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତି ତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାନ୍ତି । ବିଚ୍ଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ଭାବନା ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରାରେ ଥାଏ । ଏମାନେ ନିଜ ଶତ୍ରୁକୁ ସହଜରେ ଛାଡନ୍ତିନାହିଁ । ନିଜ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଳରେ ଏମାନେ ଅସମ୍ଭବକୁ ସମ୍ଭବ କରିଥାନ୍ତି । ଅସାଧାରଣ ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତି ବଳରେ ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି । ମୋଦିଙ୍କ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଅସାଧାରଣ ଗୁଣ ରହିଛି ।

ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଚନ୍ଦ୍ରମା ମହାଦଶା ଚାଲିଛି । ୨୦୨୦ ଡିସେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚନ୍ଦ୍ରମା ମହାଦଶା ରହିବ । ୨୦୨୦ ଜୁନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁକ୍ର ଅନ୍ତର୍ଦଶା ରହିବ । ଚନ୍ଦ୍ରମା ମୋଦିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଭାଗ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଲଗ୍ନରେ ଲଗ୍ନେସ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ସହ ପହିଛନ୍ତି । ଶୁକ୍ର ସପ୍ତମ ଘରେ ରହିଛି । ଦ୍ୱାଦଶ ଘରର ସ୍ୱାମୀ ଓ ଦଶମ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ସହ ରହିଛି । ଗ୍ରହଙ୍କ ସ୍ଥିତି ସଂକେତ ଦେଉଛି ଯେ, ମୋଦିଙ୍କର ଅତି ଉତ୍ତମ ସମୟ ଚାଲିଛି ।

   Related Posts