Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ବାରବାଟୀ ଦିନିକିଆ : ଭାରତକୁ ୩୧୬ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟ

22/12/2019 at 4:58 PM

କଟକ ୨୨।୧୨: ଭାରତକୁ ୩୧୬ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ । କଟକ ବାରବାଟି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଚାଲିଥିବା ତୃତୀୟ ତଥା ସିରିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୩୧୦ରନର ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟିମ୍ । ଟସ୍ ଜିତି ଭାରତ ବୋଲିଂ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା । ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟିମ୍ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୫୦ଓଭରରେ ୩୧୫/୫ କରିବାକୁ ସାମର୍ଥ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଭାରତ- ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଦିନିକିଆ ସିରିଜରେ ଏହା ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ । ଉଭୟ ଦଳ ସିରିଜରେ ୧-୧ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତି ବରାବର ସ୍ଥିତିରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜେତା ହିଁ ସିରିଜ ବିଜେତା ରୂପେ ଘୋଷଣା କରାଯିବ ।

ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିବା ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟିମ୍‌ ଆଭନ୍ ଲୁଇସ୍ ଓ ସାଇ ହୋପ୍ ଓପନିଂ କରିବା ପାଇଁ ପଡିଆ ମଧ୍ୟକୁ ଆସିଥିଲେ । ଦଳଗତ ସ୍କାେର ୫୭ରନ୍‌ରେ ଆଭନ୍ ଲୁଇସ୍ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସାଇ ହୋପ ଦଳର ବ୍ୟାଟିଂ ଭାର ସମ୍ଭାଳିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟ ୪୨ ରନ୍ କରି ପ୍ୟାଭିଲିୟନ ଫେରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ରୋଷ୍ଟନ୍ ଚେଜ୍ ୩୮ ରନର ପାଳି ଖେଳିଥିଲେ। ସେହିପରି ସିମରନ୍ ହେଟମାୟର ୩୭ ରନ୍ କରି ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ନିକୋଲସ୍ ପୁରନ ଓ କିରଣ ପୋଲର୍ଡ ଦଳର ରନ୍ ରେଟକୁ ବଢାଇ ଚାଲିଥିଲେ। ଭଭୟ ପଞ୍ଚମ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଶତକୀୟ ରନର ପାର୍ଟନରସିପ୍ କରିଥିଲେ। ଯାହା ଦଳକୁ ଏକ ସମ୍ମାନଜନକ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଥିଲା। ପୁରନ୍ ୮୯ ରନ୍ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ। ପୋଲାର୍ଡ୍ ଅପରାଜିତ ୭୪ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ଫଳରେ ଦଳ ୩୧୫ରେ ପହଁଚି ଥିଲା। ସେପଟେ ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ନବଦୀପ ସାଇନୀ ସର୍ବାଧିକ ୨ଟି ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିବା ବେଳେ ମହମ୍ମଦ ଶାମି, ଶର୍ଦ୍ଦୁଳ ଠାକୁର୍ ଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏଁ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts