Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଘୋଷଣା ହେଲା ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଦଳ: ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି କ୍ରିସ ଗେଲ, ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ…

23/07/2019 at 2:53 PM

ଫ୍ଲୋରିଡା୨୩|୭: ଅଗଷ୍ଟ ୩ ତାରିଖରେ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟିମ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ତାର ଖେଳାଳି ତାଲିକା ଘୋଷଣା କରିଛି। ତାଲିକାରେ ଦୁଇଜଣ ପୁରୁମା ଖେଳାଳି ଦଳକୁ ପେରିତିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଆଗାମୀ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବ। ଏନେଇ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ୧୪ ଜଣିଆ ଖେଳାଳି ତାଲିକାରେ ସୁନୀଲ ନରେନ୍ ଓ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କିରୋନ ପୋଲାର୍ଡଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିଛି।

ଟିମର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସଲେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପରେ ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସଲେ ଆଘାତ କାରଣରୁ ଖେଳିପାରିନଥିଲେ। ଆଗାମୀ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ପାଇଁ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ପୁଣି ତାଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରିଛି। ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟିମର ସ୍ପିନର ସୁନୀଲ ନରେନ୍ ପ୍ରାୟ ୨ ବର୍ଷତଳେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଶେଷ ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ୨ ବର୍ଷପରେ ପୁଣି ସୁନୀଲ ନରେନ ଟିମକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଓ ଓ୍ବିକେଟକିପର ଭାବରେ ଆନ୍ଥୋନି ବ୍ରୁମଲେ କେବଳ ନୂଆ ମୁହଁ ଭାବେ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟିମରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆନ୍ଥୋନୀ ୧୨ଟି ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ଓ ୪୬ଟି ଲିଷ୍ଟ-ଏ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି।

ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟିମର ଅଭିଜ୍ଞ ଖେଳାଳି କ୍ରିସ୍ ଗେଲ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଟି-୨୦ ସିରିଜ୍ ରେ ସେ ଖେଳିବେ ନାହିଁ। ଗେଲ କାହିଁକି ଖେଳିବେ ନାହିଁ ଓ  ତାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର କାରଣ ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି । ସେ କାନାଡ଼ା ଗ୍ଲୋବାଲ ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଅଗଷ୍ଟ ୩/୪ ତାରିଖରେ ଦୁଇଟି ଟି-୨୦ ମ୍ୟାଚ ଫ୍ଲୋରିଡାରେ ଖେଳାଯିବା ସହ ଅଗଷ୍ଟ ୬ ତାରିଖରେ ଗୁଏନାରେ ଏହି ସିରିଜର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ। ଏହାପରେ ତିନୋଟି ଏକଦିବସୀୟ ମ୍ୟାଚ ଓ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ ବୋଲି କ୍ରିସ୍ ଗେଲ କହିଛନ୍ତି।

ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ଏହି ଖେଳାଳିମାନେ ଟି-୨୦ରେ ଖେଳିବେ। ସେମାନେ ହେଲେ- ଜୋହନ କ୍ୟାମ୍ଫବେଲ, ଇଭାନ ଲୁଇସ୍, ଶିମରୋନ୍ ହାଟମ୍ୟାନ, ନିକୋଲାସ ପୋରନ୍, କିରୋନ୍ ପୋଲାର୍ଡ, ରୋଓ୍ବମ୍ୟାନ ପାଓ୍ବେଲ, କାର୍ଲୋସ ବ୍ରେଥଓ୍ବେଥ୍ (ଅଧିନାୟକ),କେମ୍ ପାଉଲ, ସୁନୀଲ ନାରେନ୍,ସେଲଡନ୍ କୋଟରେଲ୍, ଓସାନ ଥୋମାସ, ଆନ୍ଥୋନୀ ବ୍ରାମଲେ, ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସଲେ,ଓ ଖେରି ପିଇରେ

   Related Posts