Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ଗୁଗୁଲରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିବା ସେନ୍ସେସନ୍ ଗର୍ଲ ଅନ୍ବେଶୀ ଜୈନ୍‌ ଇଣ୍ଟରେନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ…

21/01/2020 at 12:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୧|୧: ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ କିଏ କେବେ ଛାଇଯାଏ ତାହା କେହି ଜାଣିନଥାନ୍ତି। ମଡେଲ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନ୍ବେଶୀ ଜୈନ୍‌ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ନିଜ ହଟ୍‌ ଫଟୋ ଦ୍ବାରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ତାପମାତ୍ରା ବଢାନ୍ତି।୧୯୯୧ ମସିହା ଜୁନ ମାସ ୨୫ ତାରିଖରେ ଅନ୍ବେଷୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଖଜୁରାହରେ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ରେସ୍ତୋରାଣ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନ୍ବେଷୀ।

ରେସ୍ତୋରାଣ୍ଟରେ କାମ କରି ସେ ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉଠାଉଥିଲେ। କମ ବୟସରେ ହିଁ ସେ ଘରୁ ଟଙ୍କା ଆଣିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ ଓ ନିଜ ଗୋଡରେ ନିଜେ ଠିଆ ହେବେ ବୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ନିକଟରେ ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ହଟ୍‌ ଅନ୍ଦାଜର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଏକତା କପୁରଙ୍କ ୱେବ ସିରିଜ ‘ଗନ୍ଦି ବାତ ୨’ରେ ଅନ୍ବେଶୀ ଜୈନ୍‌ଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍‌ ଅନେକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଘାୟଲ କରିଥିଲା।

‘ଗନ୍ଦି ବାତ ୨’ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଫିଲ୍ମରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଥାଏ। ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ଅନ୍ବେଶୀଙ୍କ ନାଁ ଗୁଗୁଲରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଷ୍ଟରେ ସାମିଲ ଅଛି। ଗତ ବର୍ଷ ମୋବାଇଲ ଓ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ତାଙ୍କୁ ୩୦ ମିଲିୟନ ଥର ସର୍ଚ୍ଚ କରାଯାଇଛି।    

ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପାଖାପାଖି ୧୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଅନ୍ବେଶୀଙ୍କୁ ଫଲୋ କରନ୍ତି। ମଡେଲିଂ କରି ଅନ୍ବେଶୀ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ ଯୁବ ପୀଢିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଏବେ ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଆଙ୍କର ଭାବେ ପରିଚିତ। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସେ ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, ଗୁଜରାତି ଓ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଅନ୍ବେଷୀଙ୍କୁ ମଲ୍‌ଟି ଟାଲେଣ୍ଟେଡ୍‌ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ।   

   Related Posts