Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

କରୋନା କାଳରେ ନୂଆ ଫ୍ୟାସନ୍: ମାସ୍କ ଉପରେ ସୁନାର ନୋଥ,ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ମହିଳାଙ୍କ ଅଜବ ଲୁକ୍

10/05/2021 at 1:42 PM

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ୧୦/୦୫: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ହେତୁ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବିବାହ, ପାର୍ଟି ଫଙ୍କସନ୍ କିମ୍ବା ଆଉଟିଙ୍ଗ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଯାଉନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ଯଦି ପରିବାରରେ କେହି ବିବାହ କରନ୍ତି, ତେବେ ସରକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଫ୍ୟାଶନ କିପରି କରିବେ ସେନେଇ ମହିଳାମାନେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ। କିନ୍ତୁ ଏଥି ମଧ୍ୟରେ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର କିଛି ମହିଳା ମାସ୍କ ସହିତ ଏକ ନିଆରା ଫ୍ୟାଶନ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

PunjabKesari

ବାସ୍ତବରେ, କରୋନା ଅବଧି ସମୟରେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଏକ ବିବାହ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି , ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ମାସ୍କ ଉପରେ ନାକଫୁଲ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ଫ୍ୟାଶନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ଫଟୋରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେମାନେ କିପରି ମାସ୍କ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବା ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

PunjabKesari

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ନୈନିତାଲ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ମାସ୍କ ଉପରେ ନାକଫୁଲ ପିନ୍ଧିଥିବା କବିତା ଯୋଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ମୋର ଭାଣିଜୀଙ୍କର ବିବାହ ଥିଲା। ମୁଁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ମାଇଁ, ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର । କୋଭିଡ-୧୯ ସୁରକ୍ଷା ନିୟମକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ନିତି ନିୟମର ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ।

କବିତା ଯୋଶୀ କହିଛନ୍ତି, ମୋତେ ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାର ଥିଲା । ବିବାହିତ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନାକଫୁଲ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ମୁଁ ଏହାକୁ ମାସ୍କ ଭିତରେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି, ତେଣୁ ମୁଁ ଫେସ୍ ମାସ୍କରେ ଏକ ପିନ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ନାକଫୁଲକୁ ମାସ୍କ ଉପରେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲି ।

   Related Posts