Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବର୍ଷା ବିତ୍ପାତ ; ଗତକାଲି ରାତିରୁ ଲଗାଣ ବର୍ଷା

21/07/2018 at 8:04 AM

ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବର୍ଷା ବିତ୍ପାତ । ଗତକାଲି ରାତିରୁ ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ବେହାଲ ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟି । ସହରର ଏ ମୁଣ୍ଡରୁ ସେ ମୁଣ୍ଡ, ସବୁଆଡ଼ ଜଳବନ୍ଦୀ । କେବଳ ଖାଲୁଆ ଅଞ୍ଚଳ ନୁହେଁ ପ୍ରମୂଖ ରାସ୍ତାରେ ପାଣିର ସୁଅ । ଜୟଦେବ ବିହାର, ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ବିହାର, ବାଣିବିହାର, ନୟାପଲ୍ଲୀ, ଶୈଳଶ୍ରୀ ବିହାର, ବମିଖାଲ, ଜାଗମରା, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର, ଡମଣା, ରସୁଲଗଡ଼, ପଳାଶୁଣୀ , ଗୌରୀ ଗାର୍ଡେନ୍ , ଶ୍ରୀରାମ ନଗର ଆହୁରି ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲହଡି ମାରୁଛି ପାଣି । ଇସ୍କନ ମନ୍ଦିର ରାସ୍ତାରେ ଛାତିଏ ପାଣି । ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ମଧ୍ୟ ପାଣି । କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ । ରାଜଭବନ ପାଚେରୀ ବର୍ଷାରେ ଭୁଷୁଡିଛି । ଭାଙ୍ଗିଛି ମଞ୍ଚଶ୍ବର ରେଲୱେ ୱାର୍କସପ୍ ପାଚେରୀ । ୨୦ ଫୁଟ ପାଚେରୀ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ୱାର୍କସପ୍ ଭିତରେ ପାଣି ପଶିଛି । ନାହିଁନଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ବର ବାସିନ୍ଦା । ରସ୍ତାଘାଟ ବୁଡିଛି, ଘର ଭିତରେ ବି ପାଣି ସୁଅ । ସବୁ ଆସବାବପତ୍ର ବୁଡିଛି। ଖଟ ଉପରେ ଚଢି ବସିଛନ୍ତି ଲୋକେ । ଗାଡି ସବୁ ଭାସୁଛି । ଏପଟେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ, କଲେଜକୁ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆ ଯାଇଛି । ପାଣି ନିଷ୍କାସନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମୋଟର ଲାଗିଛି । ଜୟଦେବ ବିହାରରେ ସମେତ ଅନେକ ଜଳବନ୍ଦୀ ଅଞ୍ଚଳେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ । ପରିସ୍ଥିତି ସଂଘାତିକ । ଉଦ୍ଧାର ଏବଂ ସହାୟତା ଲାଗି ଭୁବନେଶ୍ବର ମହାନଗର ନିଗମ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଜାରି କରାଯାଇଛି । ସେହି ନମ୍ବରଟି ହେଲା ୦୬୭୪-୨୫୪୮୨୯୫ ।

   Related Posts