Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ପର୍ଦାର ମାଷ୍ଟରବେସନ ସିନକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ନର୍ଭସ ଥିଲେ କିଆରା, ହେଲେ ଯାହା କଲେ ବାସ୍ତବିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ

1/08/2019 at 6:44 PM

ମୁମ୍ବାଇ:  କିଆରା ଆଡୱାଣୀ ଏବେ ମୁହଁ ଚିହ୍ନା ନାଁ। ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ତାଙ୍କର ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଇତିମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ୮ଟି ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିସାରିଲାଣି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ‘କବିର ସିଂହ’ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରି ବେଶ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟୁଛି। ହେଲେ କିଆରାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ‘ଲଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରିଜ୍’ ପାଇଁ କେବେ ଭୁଲିପାରିବେନି ଦର୍ଶକେ।

ବଲିଉଡରେ ନୂଆ ନୂଆ କ୍ୟାରିୟରରେ ‘ଲଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରିଜ୍’ ଥିଲା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମସ୍ତବଡ ଚାଲେଞ୍ଜ। ହେଲେ କିଆରା ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଭୂମିକାର ନିର୍ବାହ କଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରନ ଜୋହର ବି ତାଜୁବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।  ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ନିମନ୍ତେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବେଶ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ। ହେଲେ ନିଜେ ବି ସୁଟିଂର ପୂର୍ବ ଦିନ ବେଶ ନର୍ଭସ ଥିଲେ ବୋଲି ଏବେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି କିୟାରା। ହେଲେ ଏଥି ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାନସିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିସାରିଥିବାରୁ ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅସ୍ୱଭାବିକତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇନଥିଲା କି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ବିକଳ୍ପ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିନଥିଲା ବୋଲି ଅତୀତରେ କରନ କହିସାରିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଭ୍ରାଇବେଟର ସିନ ଥିଲା। ଯାହାକୁ ନେଇ ନାୟିକା ଯେତିକି ଚିନ୍ତାରେ ନଥିଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତା ଠୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ। ହେଲେ ଫିଲ୍ମ ଏଡିଟିଂ ଏପରି ଥିଲା ଯେ ନିଜ ଅଭିଭାବକଙ୍କ ସହ ବସି କିଆରା ପୁରା ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ସାରିବା ପରେ ବି ନିଜେ ଜାଣି ପାରିନଥିଲେ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ସେହି ସିନ୍ ଟି ଆସିଲା ଓ ଗଲା। ତେବେ ଏଥିପାଇଁ କିଆରାଙ୍କୁ ବି କମ୍ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିନଥିଲା ବୋଲି ସେ ନିଜେ ମାନନ୍ତି।

ପୂର୍ବଦିନ ରାତିରେ ମାନସିକ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ କଟିଥିଲା। କିଛି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ବି ଦେଖିଥିଲେ। ତେବେ ତା ପରଦିନ ତାଙ୍କ ମନକୁ ଯେମିତି ଆସିଲା ଠିକ୍ ସେହିପରି ଢଙ୍ଗରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ ସିନଟି ଥିଲା ମାଷ୍ଟରବେସନର। ଯାହା ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ସାଉଁଟିଥିଲା। ହେଲେ ଦକ୍ଷ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ବେଶ ପେଷାଦାର ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିଆରା।

   Related Posts