Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ମାନ ରଖିଲା ଭାରତ, ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ କଙ୍ଗାରକୁ ୧୩ ରନରେ ଦେଲା ମାତ୍, ୨-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ମିଳୁନି ଜାଗା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ, ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ରାମକ୍ରିଷ୍ଣାର ଥିଲା ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୧୨ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ସବୁ ଜରୁରୀ ସେବା ଓ ସହାୟତା : ନୂଆ ଏକକ ପୋଲିସ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ : ‘ସ୍କୁଲ ଫି’ ଧାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଇନ ନାହିଁ’- ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ରଖିଲେ ସରକାର
  • ||
  • ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଦର, ଏଣିକି ୪ଶହ ଟଙ୍କାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ୭୪ ଜଣ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ସର୍ଦାର ଫେରାର
  • ||

ୱାଜିଦ୍ ଖାନ୍ ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡରେ ଗାଇଲେ ସଲମାନଙ୍କ ହୁଡ୍-ହୁଡ୍ ଦବଙ୍ଗ୍ : ଭିଡିଓ ଦେଖି ଭାବବିହ୍ଵଳ ବଲିଉଡ୍ ଜଗତ

1/06/2020 at 2:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୧/୦୬ : ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରଖ୍ୟାତ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ ୱାଜିଦ ଖାନଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଛି | ସେ ପୂର୍ବରୁ କିଡନୀ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ | ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ୱାଜିଦଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଛି | ୱାଜିଦଙ୍କ ନିଧନରେ ସାରା ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି | ସାଜିଦ-ୱାଜିଦଙ୍କ ଯୋଡି ବଲିଉଡରେ ଖୁବ ଲୋକପ୍ରିୟ | ସାଜିଦ-ୱାଜିଦଙ୍କ ଯୋଡି ସହ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ଏହି ସୁପରହିଟ ଯୋଡି ସଂଗୀତ ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି | ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପାର୍ଟନର, ଦବଂଗ, ୱାଣ୍ଟେଡ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ସୁପରହିଟ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି | ୱାଜିଦଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡ଼ରେ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦବଂଗର ଗୀତ ଗାଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ବିରଲ ଭୟାନି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ୱାଜିଦ ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡ଼ରେ ବସିଛନ୍ତି | ଏହା ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ | ମୋବାଇଲରେ ରେକଡିଂ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ୱାଜିଦ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦବଙ୍ଗର ଟାଇଟଲ ସଙ୍ଗ ହୁଡ଼-ହୁଡ଼ ଦବଙ୍ଗ ଗାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ୱାଜିଦଙ୍କ ଏହି ଅନ୍ଦାଜକୁ ଦେଖି ହସ୍ପିଟାଲରେ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ |

ଟିଭି ଓ ସିନେମା ଜଗତର ବିଶ୍ୱସନୀୟ ଖବର ରଖୁଥିବା ଅରୁଣ କୁମାର ସଂଢ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୱାଜିଦଙ୍କୁ କିଡନୀରେ ସମସ୍ୟା ଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ୬୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ କିଡନୀ ଟ୍ରାନ୍ସପ୍ଲାଣ୍ଟ କରିଥିଲେ | ୩ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ହୃଦଘାତରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି |

ଭର୍ସୋଭା ସ୍ମଶାନରେ ୱାଜିଦଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯିବ | କରୋନା କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି | ସଲମାନ ଖାନ ୱାଜିଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି | ସଲମାନଙ୍କ ସମେତ ବଲିଉଡ ଜଗତର ଅନେକ କଳାକାର ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଛନ୍ତି | ୱାଜିଦଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବଲିଉଡ ଜଗତ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଝଟକା |

   Related Posts