Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଟେନିସର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଜୋକୋବିଚ, ନାଡାଲ ଓ ଫେଡରରଙ୍କ ସହ କଲେ ଆଲୋଚନା

20/04/2020 at 10:33 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦|୦୪: ନମ୍ବର ୧ ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ନୋବାକ ଜୋକବିଚ, ରୋଜର ଫେଡେରର ଓ ରାଫେଲ ନାଡାଲଙ୍କ ସହ ମିଶି ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ  ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଏବେ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଇଭେଣ୍ଟ ରବ୍ଦ ଅଛି । ଜୋକୋବିଚଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଏନେଇ ସେ ଫେଡେରର ଓ ରାଫେଲଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଟେନିସର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । କଣ ହେବ ଆଗକୁ ଓ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ କିପରି ସହୟତା ମିଳିବ ସେନେଇ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କ ରାଙ୍କିଂ ୨୦୦, ୨୫୦, ୭୦୦ ବା ୧୦୦୦ ନିକଟରେ ରହିଛି ଓ ଫେଡେରେସନର ସମର୍ଥନ ମିଳୁନାହିଁ । ସେମାନେ ଖେଳ ଛାଡିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଏଟିପି ଟୁର୍ ଓ ୪ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ୍ ମିଳିତ ଭାବେ ଖେଳ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରେ ଯୋଗଦାନ କରିବେ । ଏହାକୁ ଏଟିପି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିବ । ୨୩ରୁ ୩୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ପ୍ରତିବର୍ଷ ୪ଟି ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ ହୋଇଥାଏ ।ପ୍ରଥମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ପରେ ଓ୍ୱିବଲଡନ, ଫ୍ରାନ୍ସ ଓ ୟୁଏସରେ ଖେଳାଯାଏ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ ଓପନ ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିନା କୌଣସି ବାଧାରେ ହୋଇସାରିଛି । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ସର୍ବିୟାର ନୋବାକ ଜୋକୋବିଚ ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ଡୋମିନିକଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ୮ଥର ଏହି ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ମହିଳା ସିଙ୍ଗିଲ୍ସରେ ଆମେରିକାର ସୋଫିଆ କେନିନ ସ୍ପେନର ଗାରାବିନ ମୁଗୁରାଜାଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts