Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଦେଲା ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବଡ଼ ଉପହାର

18/01/2019 at 5:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୧: ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଦମଦାର ଅଫର ଜାରି କରିଛି । ଅନ୍ୟ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଭଳି ଭୋଡ଼ାଫୋନର ୩୫ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ୍ ପାଇଁ ଭୋଡ଼ାଫୋନକୁ ଗ୍ରାହକମାନେ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପର୍ବପର୍ବାଣୀ ଏବଂ ବିଶେଷ ଅବସରରେ ସମସ୍ତ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତି ନାହିଁ।

ଏଥର ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ବର୍ଷକର ପ୍ଲାନ୍ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଭୋଡ଼ାଫୋନର ଏହି ବର୍ଷକର  ଡାଟା ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଲୋକାଲ୍,ନ୍ୟାସନାଲ୍ ଏବଂ ରୋମିଙ୍ଗରେ କଲ୍ ପୂରା ମାଗଣାରେ ମିଳୁଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଉଛି। ଏହି ଡାଟାର ବ୍ୟବହାର ୨ଜି/୩ଜି/୪ଜି ମୋଡରେ କରି ପାରିବେ।

ଯେଉଁ ଗ୍ରାହକମାନେ ବାରମ୍ବାର ରିଚାର୍ଜ କରି ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏହି ବର୍ଷକର ପ୍ଲାନର ମଜା ଉଠାଇ ପାରିବେ। ଅର୍ଥାତ୍ ଯେଉଁ ଗ୍ରାହକ ଥରକରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ଲାନ୍ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ ୧୪୯୯ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ୍ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ। ଏହି ପ୍ଲାନରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୧ଜିବି ଡାଟା ,ଅନଲିମିଟେଡ ଲୋକାଲ୍ ଏବଂ ନ୍ୟାସନାଲ୍ କଲର ଫାଇଦା ମିଳିବ। ଏହା ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ଟି ଏସଏମଏସ ମିଳିବ। ଏହି ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୩୬୫ଦିନ।

   Related Posts