Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜିଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||
  • ୨୮୬ ବସ୍ତା ପିଡିଏସ ଚାଉଳ ଜବତ, ଚୋରାରେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୟ ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୦୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ସପୋରରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ଲସ୍କର କମାଣ୍ଡର ସମେତ ୩ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ
  • ||
  • ଆମେରିକା-ମେକ୍ସିକୋ ସୀମାରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡରେ ୧୮ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସ, ଏବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ୟୋଗା ଫର ୱେଲନେସ୍’
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ମୋଡ୍‌ରେ ଟିକାକରଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଦୈନିକ ୩ ଲକ୍ଷ ଭାକସିନେସନ୍ ଟାର୍ଗେଟ୍
  • ||

ଭୋଡ଼ାଫୋନର ଧମାକା ! ଲଞ୍ଚ କଲା ଜିଓଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଶସ୍ତା ୩୬୫ଦିନ ବୈଧତାର ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍

13/01/2019 at 6:14 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୧: ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଜିଓ ପାଇଁ ଟେଲିକମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଗୋଳମାଳ ଲାଗିରହିଛି। କୈାଣସି କମ୍ପାନୀ ଶାନ୍ତିରେ ନିଃଶ୍ବାସ ନେଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି। ସବୁ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ନିଜର ଅସ୍ତିତ୍ବ ବଜାୟ ରଖିବା ନିମନ୍ତେ ମସ୍ତିଷ୍କ ଲଗାଉଛନ୍ତି। ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଏହି କମ୍ପାନୀଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ।

ଏହି କମ୍ପାନୀ ନିକଟରେ ନିଜର କେତେକ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନକୁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିଥିଲା। ଆଗେ ଯେଉଁ FUP ଲିମିଟ୍ କଲିଂରେ ଲଗାଉଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛି। ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଏବେ ଧମାକା ମଚାଇଦେଇଛି। ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଏକ ବାର୍ଷିକ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ କିମ୍ବା ୩୬୫ଦିନ ବୈଧତା ଥିବା  ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି ଯାହା ଜିଓଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଶସ୍ତା।

 ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଯେଉଁ ବାର୍ଷିକ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି ତାହା କେବଳ ୧୪୯୯ଟଙ୍କା। ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ୩୬୫ଦିନର ବୈଧତା ସହ ମିଳିବ। ଏଥିରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ନ୍ୟାସନାଲ୍ ରୋମିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ପ୍ଲେ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମଧ୍ୟ ମାଗଣା ମିଳିବ। ଏହି ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନରେ ଆପଣ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଲୋକାଲ୍ ନ୍ୟାସନାଲ୍ କଲ୍ କରିପାରିବେ। ଏଥିରେ କଲିଂରେ କୈାଣସି ଧରଣର FUP ଲିମିଟ୍ ନାହିଁ। ଆପଣ ଯେତେ ସମୟ ଚାହିଁବେ କଲ୍ କରିପାରିବେ।

ଭୋଡ଼ାଫୋନର ଏହି ନୂଆ ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ଟି ଏସଏମଏସ୍ ଦିଆଯିବ। ପ୍ରତିଦିନ ୧ଜିବି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଡାଟା ମିଳିବ ଯାହା ୩ଜି/୪ଜି ଉଭୟ ନେଟଓ୍ବାର୍କରେ ଚାଲିବ। ପ୍ରତିଦିନ ଡାଟା ଲିମିଟ୍ କ୍ରସ୍ କରିବା ପରେ ପ୍ରତି ଏମବିକୁ ୫୦ପଇସା ଡାଟା ଚାର୍ଜ ନିଆଯିବ। ଭୋଡ଼ାଫୋନ୍ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ଜିଓର ୧୬୯୯ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନକୁ ମାତ୍ ଦେବା ପାଇଁ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି। ଜିଓର ପ୍ଲାନ୍ ଏହାଠାରୁ ୨୦୦ଟଙ୍କା ମହଙ୍ଗା ରହିଛି ଏବଂ ଡାଟା ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ମିଳୁଛି। ଜିଓର ଏହି ପ୍ୟାକରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ଜିବି ହାଇ ସ୍ପିଡ୍ ୪ଜି ଡାଟା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳୁଛି।

   Related Posts