Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ରାଜନୀତିକୁ ଫେରିବେ ଶଶିକଳା ! ଦଳର ନେତାଙ୍କୁ କହିଲେ- ‘ସବୁ ଠିକ୍‌ ହୋଇଯିବ’

30/05/2021 at 6:20 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୩୦/୫: ଏଆଇଏଡିଏମକେରୁ ନିଲମ୍ବିତ ଭି.କେ. ଶଶିକଳା ରାଜନୀତିକୁ ଫେରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ହେଲା ଶେଷ ହୋଇଥିବା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜନୀତିରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସ ନେଇଥିଲେ ଶଶିକଳା ପୁଣି ଥରେ ମୈଦାନକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ସଙ୍କେତ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଶଶିକଳାଙ୍କ ଏକ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି। ଭାଇରାଲ ଅଡିଓରେ ଶଶିକଳା ନିଜ ଦଳର ନେତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ସହ ରାଜନୀତିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଭରସା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଭାଇରାଲ ଅଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଶଶିକଳା କହିଛନ୍ତି, ‘ଚିନ୍ତା କରନି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦଳର ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହୋଇଯିବ। ସମସ୍ତେ ସାହାସୀ ହୋଇଯାଅ । ଥରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଅପସରି ଯାଉ। ମୁଁ ଫେରିବି।’  ଜବାବରେ ନେତା କହିଛନ୍ତି, ‘ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପଛରେ ରହିବୁ ଆମ୍ମା।’ ଭାଇରାଲ୍‌ କଲ୍‌ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏଏମଏମକେ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଟିଟିଭି ଦିନାକରଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସହାୟକ ଜନାର୍ଥନ  ।  

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦଳରୁ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିବା ଶଶିକଳା ରାଜନୀତିରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ନିଜକୁ ରାଜନୀତିରୁ ଅଲଗା କରିଛି ଏବଂ ନିଜର ଦେବୀ ଅକ୍କା (ଜୟଲଳିତା)ଙ୍କ ଶାସନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛି।’

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଶଶିକଳା ତାମିଲନାଡୁର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ନିକଟତର ଥିଲେ। ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୬ରେ ଜୟଲଳିତାଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୧୭ରେ ରୋଜଗାରଠୁ ଅଧିକ ସମ୍ପତ୍ତି ରଖିବା ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ମିଳିଥିଲା। ଚଳିତବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଥିଲା। କୁହାଯାଉଥିଲା ଶଶିକଳା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବେ। କିନ୍ତୁ ସେ ରାଜନୀତିରୁ ସନ୍ୟାସ ଘୋଷଣା କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ରାଜନୀତିକୁ ଫେରିବାକୁ ସଙ୍କେତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts