ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ: ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରଥଖଳା, ଚକ ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ଉଦଳା: ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଗଲେ, ଦେଖାଇଲେ ବନ୍ଧୁକ
  • ||

ବିମାନରେ ସିଗାରେଟ ପିଇବା ପାଇଁ ଜିଦ କଲେ ଯାତ୍ରୀ; ୩ ଘଣ୍ଟା ଚାଲିଲା ହଂଗାମା

22/12/2018 at 5:18 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୧୨ : ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କର ଏକ ଅଜବ କାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ବିମାନ ଭତରେ ସିଗାରେଟ ପିଇବା ପାଇଁ ଜିଦ କରୁଥିଲେ | ବିମାନ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ସିଗାରେଟ ପିଇବାକୁ ବାରଣ କରିବାରୁ ଯାତ୍ରୀ ଜଣକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ | ଯାତ୍ରୀ ରାଗିଯାଇ ବିମାନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ବିମାନ ଉଡିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା | ପାଖାପାଖି ୩ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବିମାନ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳକୁ ଉଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବିସ୍ତାରା ଏୟାରଲାଇନ୍ସର ଏକ ବିମାନ ଅମୃତସର-ଦିଲ୍ଲୀ-କୋଲକାତା ଯାଉଥିଲା | ଘଟଣା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଘଟିଥିଲା | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ବିମାନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ହିଁ ଅଭାଦ୍ରାମୀ କରିଥିଲେ | ଯାତ୍ରୀ ଜଣକ ବିମାନ ଭିତରେ ସିଗାରେଟ ପିଇବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରି ବସିଥିଲେ | ତେବେ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ନିୟମକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିମାନର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ସିଗାରେଟ ପିଇବା ପାଇଁ ମନା କରିବାରୁ ସେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ | ୩ ଘଣ୍ଟା ଜଣେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତୁର୍କ ଚାଲିଥିଲା | ୩ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବିମାନ କୋଲକାତା ପାଇଁ ଉଡାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା |

   Related Posts