Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ବିଶାଲ ଡଡଲାନୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପୂର୍ବତନ cjiଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପମାନଜନକ ଟ୍ୱିଟ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ଏବେ ତାଙ୍କୁ କିପରି ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ୟୁଜର

21/11/2019 at 5:10 PM

ମ୍ୟୁଜିକ୍ କମ୍ପୋଜର ବିଶାଲ ଡଡଲାନୀ ପୁଣି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଟାଣି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।   ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡଲର ୧୧ ଜଣ ବିଚାରକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟତମ ବିଶାଲ ତାଙ୍କର ନାକରେ କାଠି ପୁରେଇ ଛିଙ୍କିବା ଗୁଣ ଲାଗି ବେଶ ଜଣାଶୁଣା।  ହେଲେ ତାଙ୍କର ଏହି ଗୁଣ ହିଁ ତାଙ୍କ ଲାଗି ଏବେ ନିନ୍ଦାର କାରଣ ପାଲଟିଛି। ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଦେଇଥିବା ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଯୋଗୁ ଏବେ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି। 

ଦେଶର ମୁଖ୍ୟ ନ୍ୟାୟାଧୀଶ ପଦବୀରୁ ରଞ୍ଜନ ଗୋଗଇ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ତାଙ୍କ ଅବସରକୁ ନେଇ ବିଶାଲ କରିଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍ ହିଁ ଏଭଳି ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ନଜର ପଡିବା ପରେ ୟୁଜର ତାଙ୍କୁ ଛି ଛାକର କରୁଛନ୍ତି । ଏପିରିକି କେତେକ ୟୁଜର ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡୋଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ବି ଏବେ ହ୍ୟାସ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ ଚଳାଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। 

ବିଶାଲ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ବାର୍ତ୍ତାରେ ସିଜେଆଇଙ୍କୁ ଗୁଡବାଏ ଜଣାଇବା ସହ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାବଳୀର ତର୍ଜମା କରିଏକ ଆଲେଖ୍ୟର ଲିଂକ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ବିଚାରପତି ଭାବେ ଜଷ୍ଟିସ ଗୋଗୋଇ କରିଥିବା କାମର ତାଙ୍କୁ ଆଇନା ଦେଖାଇବ ବୋଲି ବିଶାଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ବିଶାଲଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ଦେଖି ଏବେ ଲୋକେ ବିଶାଲଙ୍କୁ ଗାଳିଲେଖିବାକୁ ବି ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି ।   ବିଶାଲଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ପରେ ଏବେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ  ଲୋକଙ୍କ #SackDadlani From Indian Idol ହ୍ୟାସ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ ଖୁବ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

ହ୍ୟାସ୍ ଟ୍ୟାଗରେ ‘ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡଡଲାନୀଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ଆଇଡଲରୁ ବହିଷ୍କାର ନ  କରାଯାଇଛି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ବହିଷ୍କାର’  କରିବା ଲାଗି ଲୋକେ ପ୍ରଚାରରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ କଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କୋକ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଗାର୍ଲ ସୋନା ମାହାପାତ୍ର ମଧ୍ୟ ଅନୁ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଡଡଲାନୀଙ୍କୁ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଝାଡିଥିଲେ।

   Related Posts