Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ନିଜ ଶ୍ବଶୁର ଘରେ ଫସିଥିଲେ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହଓ୍ବାଗ : ଡାକିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ପୋଲିସ୍

3/04/2019 at 7:33 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୪: ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହଓ୍ବାଗ ନିଜର ସିଧାସାଧା ସ୍ବଭାବ ପାଇଁ ପରିଚିତ। ତାଙ୍କ ଓ୍ବାନ ଲାଇନର୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ। ତାଙ୍କ ମଜାଳିଆ ଟ୍ବିଟ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସେ ପପୁଲାର । କ୍ରିକେଟରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସ ନେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମି ଯାଇନାହାନ୍ତି।

ସେହଓ୍ବାଗ ଯେଉଁଠିକୁ ଯାଆନ୍ତି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନମାନେ ତାଙ୍କ ଝଲକ ପାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ପହଞ୍ଚି ଯାଆନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଶ୍ବଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ସହ ଜଡ଼ିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଏକ ଟିଭି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଥରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ବଶୁର ଘରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।

ସେହଓ୍ବାଗ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଶ୍ବଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଘର ତଳେ ୧୦ହଜାର ଲୋକ ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ପୋଲିସକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ସବୁ ଲୋକଙ୍କୁ ସେଠାରୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲା ଏବଂ ସେହଓ୍ବାଗ ଘରକୁ ଯାଇ ପାରିଥିଲେ।

ଏହାପରଠୁ ସେ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେ ଶ୍ବଶୁର ଘରକୁ ଯିବେ ନାହିଁ। ନହେଲେ ସେ ଘରୁ ବାହାରିବେ ନାହିଁ। ପଡ଼ିଆ ଭିତରେ ହେଉ କିମ୍ବା ବାହାରେ ହେଉ ସେ ସବୁବେଳେ ବିନଦାସ ଅନ୍ଦାଜ​ରେ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ସେ। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବଡ଼ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟର ପ୍ରଶଂସା କରିଥାଆନ୍ତି।

   Related Posts