Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପିଲା ବେଳ ଫଟୋ ଦେଖି କୋହଲୀଙ୍କର ହେଲା ଏହି ଅବସ୍ଥା

ମୁମ୍ବାଇ୧୬|୯:  ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଟିମର କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ ଓ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା। ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି କାରଣ ଏମାନଙ୍କୁ ଦେଶର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଯୋଡି ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଉଭୟ ପରସ୍ପରଙ୍କର ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି। ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଭଲ ପାଇବା ଦେଖାଇବାର କୌଣସି ମଉକା ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ। ଦୁହିଁଙ୍କର ଅନେକ ଫଟୋ ବିରାଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରନ୍ତି।

ତେବେ ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍କା ନିଜ ପିଲାବେଳର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଓ କ୍ୟାପସନରେ “ଲିଟିଲ ମି” ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ବିରାଟ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଭରା କମେଣ୍ଟରୁ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ, ବିରାଟଙ୍କୁ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପିଲା ବେଳ ଫଟୋ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି।

ଅନୁଷ୍କା ୩ଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ବିରାଟ ୩ଟି ହର୍ଟ ଇମୋଜି କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କର ଏହି କମେଣ୍ଟକୁ ଲାଇକ୍‌ କରି ବିରାଟଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଡିଡିସିଏ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଏକା ସହ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା।

ସେଠାରେ ଦୁହେଁ ଏକାସହ ବସିଥିଲେ। ସେହି ସମୟର ଗୋଟେ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅନୁଷ୍କା ବିରାଟଙ୍କ ହାତରେ କିସ୍‌ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

815 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର