Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ରାଜକୋଟରେ କୋହଲିଙ୍କ ୨୪ତମ ଟେଷ୍ଟ ଶତକ : ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହେୱାଗ ପଡିଲେ ପଛରେ

5/10/2018 at 1:01 PM

ରାଜକୋଟ ୫/୧୦ : ରାଜକୋଟ ଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଭାରତ – ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟରେ ୨ ଶୃଙ୍ଖଳା ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଶତକ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ କ୍ୟାରିୟରର ଏହା ୨୪ତମ ଶତକ | ଅଦ୍ୟାବଧି ବିରାଟ ୭୧ ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି | ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ସେ ୨୪ଟି ଶତକ, ୧୯ଟି ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକ ଏବଂ ୬ଟି ଦ୍ବିଶତକ କରିବାର ଗୌରବ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରେ ସର୍ବାଧିକ ଶତକ ହାସଲ କରିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହେୱାଗଙ୍କୁ ସେ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି | ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସେହେୱାଗ ୨୩ଟି ଟେଷ୍ଟ ଶତକ କରିଥିଲେ | ଟେଷ୍ଟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ଶତକ ସହ ୬୧୫ ରନ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ ରେଟ ୫୪ ରହିଛି |
ସେହିଭଳି ଏହି ଶତକୀୟ ଇନିଂସରେ ବିରାଟ ଆଉ ଏକ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି | ତାହା ହେଲା ଭାରତୀୟ ଗାଉଣ୍ଡରେ ସେ ୩୦୦୦ ରନ ପୁରା କରିଛନ୍ତି | ଭାରତୀୟ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ବିରାଟ ୩୩ଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଛନ୍ତି | ଦ୍ରୁତତମ ୩୦୦୦ ରନ ସଂଗ୍ରହ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନରେ ପହଂଚି ଚେତେଶ୍ୱର ପୂଜାରୀଙ୍କ ସହ ସମକକ୍ଷ ହୋଇଛନ୍ତି | ୫୩ଟି ଇନିଂସରୁ କୋହଲି ୩୦୦୦ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିବା ବେଳେ ପୂଜାରୀ ମଧ୍ୟ ସମାନ ସଂଖ୍ୟକ ଇନିଂସରୁ ୩୦୦୦ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏହା ପଛକୁ ରହିଛନ୍ତି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର | ତେନ୍ଦୁଲକର ୫୫ଟି ଇନିଂସରୁ ୩୦୦୦ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ |

   Related Posts