Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି କୋଭିଡ୍ ରିଲିଫ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିପଡ଼ିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି

6/05/2021 at 12:24 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୬/୦୫ : ଆଇପିଏଲ-୧୪ ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ହେବାପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍ ତଥା ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲି ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି। ମଙ୍ଗଳବାର ଦ୍ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପରେ ସେ କୋଭିଡ୍ ରିଲିଫ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗି ପଡିଛନ୍ତି। ବିରାଟ କୋହଲି କୋଭିଡ ପ୍ରୋଟୋକଲକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ବିରାଟ କୋହଲି ଯୁବ ସେନା ସଦସ୍ୟ ରାହୁଲ ଏନ କନଲଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ରାହୁଲ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ କୋହଲିଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କୋହଲି ମହାମାରୀ ରିଲିଫ ପ୍ରୟାସରେ ଦେଶ ଓ ରାଜ୍ୟକୁ ସପୋର୍ଟ କରିବାକୁ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି।

ଫଟୋ ସେୟାର କରି ରାହୁଲ ଲେଖିଛନ୍ତି, କୋହଲି କୋଭିଡ୍ ରିଲିଫ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରୟାସ ପାଇଁ କିଛି ଶବ୍ଦ ନାହିଁ, କେବଳ ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରାର୍ଥନା ରହିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମେ’ ୧ ତାରିଖରେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିନଥିଲେ। ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ ଓ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଦେଶ ଏହିଭଳି ସଙ୍କଟ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବାବେଳେ ସେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବା ଉଚିତ ଭାବୁନାହାନ୍ତି। ଏହି ସଙ୍କଟ ଘଡିରେ ଏକଜୁଟ ହୋଇ ଦେଶକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ. ସେ ଓ କୋହଲି ଦେଶ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଓ ଶୀଘ୍ର ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ଖୁଲାସା କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

   Related Posts