Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ଭାବିଚିନ୍ତି ଶବ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ କୋହଲି, ତାଙ୍କୁ ପିଲାମାନେ ଦେଖୁଛନ୍ତି: ଦୀପ ଦାସଗୁପ୍ତା

12/07/2021 at 6:49 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୭: ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ବିଶ୍ବର ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଖେଳାଳି। ପଡ଼ିଆରେ ସେ ସର୍ବଦା ସକ୍ରିୟ ରହୁଥିବା ବେଳେ ସାଥି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ସେ ଖରାପ ଶବ୍ଦର ବ୍ୟବହାର କରିପକାନ୍ତି। ଏନେଇ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଏ। ଏନେଇ ପୂର୍ବତନ ଓ୍ବିକେଟକିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଦୀପ ଦାସଗୁପ୍ତା ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ସାବଧାନ କରାଇଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ମତରେ କୋହଲିଙ୍କ ଖେଳ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ୪୪ ବର୍ଷୀୟ ଦାସଗୁପ୍ତା କହିଛନ୍ତି, ବିରାଟ ପଡ଼ିଆରେ ନିଜର ଇସାରା ଏବଂ ଶବ୍ଦ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଦରକାର। ଫିଲ୍ଡରେ କୋହଲି ପ୍ରାୟତଃ ଜୋସ୍‌ ଏବଂ ଆକ୍ରାମକ ହୋଇପଡ଼ନ୍ତି। ମୈଦାନରେ ତାଙ୍କର ଜୋସ୍‌ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରେ ଏବଂ କୋହଲି ଏମିତି ଜଣେ ଶାନ୍ତ ମଣିଷ ସେ ଯାହାକୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ବୋଲି ନିଜର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ଦାସଗୁପ୍ତା କହିଛନ୍ତି।

କୋହଲି ପାଟିରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ଦେବାକୁ ନେଇ ଦୀପଙ୍କୁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ସେ ବେଳେ ବେଳେ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ହଁ କୋହଲି ଦେଶର ରାଜଦୂତ, ବିଶେଷ କରି ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଭାରତ ବାହାରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ସାଉଥମ୍ପଟନରେ ମୁଁ ନଥିଲି ତେଣୁ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କେମିତି ଥିଲା ମୋତେ ଜଣାନାହିଁ। ସେ ନିଜର ଇସାରା ଏବଂ ଶବ୍ଦ ଠିକ ଭାବେ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ମତ ଉପରେ ମୁଁ ସହମତି ପ୍ରକାଶ କରୁଛି। ସେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପିଲାଙ୍କ ଆଦର୍ଶ। ତାଙ୍କୁ ପିଲାମନେ ମଧ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି।’

   Related Posts