Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

୧୦୦୦ ନଟ୍ଆଉଟ୍ : ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବିରାଟଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଦେଖି ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ଥିଲା ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ରିଆକ୍ସନ୍

23/07/2020 at 10:30 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩/୭: ଇଣ୍ଡିଆ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧୦୦୦ତମ ପୋଷ୍ଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ବିରାଟଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଖୁବ୍ କ୍ରିଏଟିଭ। ବିରାଟ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି,ଯେଉଁଥିରେ ୨୦୦୮ମସିହାର ବିରାଟ କୋହଲି ୨୦୨୦ମସିହାର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ବିରାଟ ନିଜର ଦୁଇଟି ଫଟୋ ମିଶାଇ ଏହି ଫଟୋ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସହ ହୃଦୟ ଜିତିବା ଭଳି କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ବିରାଟଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ରିଆକ୍ସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ହରଭଜନ ସିଂହ ମଧ୍ୟ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ବିରାଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି,’୨୦୦୮ର ୨୦୨୦ସହ ସାକ୍ଷାତ ,ଏହି ସମୟରେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖେ,ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ। ଏହା ମୋର ୧୦୦୦ତମ ପୋଷ୍ଟ। ’ଅନୁଷ୍କା ଏହି ଫଟୋରେ ରିଆକ୍ସନ ଦେଇ କମେଣ୍ଟରେ ହାର୍ଟ କରିଥିଲେ। ହରଭଜନ କମେଣ୍ଟରେ ଲେଖିଥିଲେ- ୨୦୩୦ଯାଏଁ ଏପରି ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ବିରାଟ କୋହଲି ୨୦୦୮ମସିହାରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ବିରାଟଙ୍କ ଏବେ ସୁଦ୍ଧାର କ୍ୟାରିୟର ଚମତ୍କାର ରହିଛି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ବର ସବୁଠୁ ସଫଳ ଅଧିନାୟକ ଏବଂ ବୋଲର ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ।

ବିରାଟ କୋହଲି ୨୦୧୫ମସିହା ଜୁନ୍ ୨୩ତାରିଖରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ବିରାଟ ସୋସିଆଳ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି।

   Related Posts