Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାନିଲେନି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସିଲ୍ ହେଲା ଦୋକାନ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଧର୍ମଗଡ ବଣିକ ସଂଘର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିବ ସହର
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଚାରୁଲତା : ହ୍ବିଲ୍ ଚେୟାରରେ ବସି ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ସହ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କରିଥିଲେ ଉତ୍ସାହିତ

3/07/2019 at 10:22 AM

ବର୍ମିଂହାମ ୩|୭:  ଭାରତ ବାଂଲାଦେଶ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ବର୍ମିଂହାମରେ ଜମିଥିଲା ଖଚାଖଚ ଭିଡ । ଆଉ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ବର୍ମିଂହାମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ୮୭ ବର୍ଷିୟା ବୃଦ୍ଧା ଚାରୁଲତା ପଟେଲ । ହାତରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକା, ବେକରେ ଅଶୋକ ଚକ୍ର ଥିବା ଉତ୍ତରୀୟ ପିନ୍ଧି ହ୍ୱିଲ ଚେୟାରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ବୃଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କ ।

ବର୍ମିଂହାମରେ ବିରାଟ ବାହିନୀର ଖେଳକୁ ଭରପୁର ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ପାଟିରେ ପେଁକାଳି ଫୁଙ୍କି ଭାରତକୁ ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଚାରୁଲତା । ସେ ଦୀର୍ଘ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ବିଶ୍ବକପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖି ଆସୁଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ମ୍ୟାଚ ହୁଏ ସେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଆଫ୍ରିକାରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଚାକିରି କରିଥିଲେ ସେ ଟିଭିରେ ମ୍ୟାଚ ଦେଖୁଥିଲେ । ୧୯୮୩ରେ କପିଲ ଦେବ ଯେତେବେଳେ କ୍ୟାପଟେନ ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ  ଠାକୁରଙ୍କ ପାଖରେ ବିଜୟ ପାଇଁ ପ୍ରର୍ଥନା କରିଥିଲେ । ଚଳିତ ଥର ମଧ୍ୟ ଭାରତ ନିଶ୍ଚିତ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ହେବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts