Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଚାରୁଲତା : ହ୍ବିଲ୍ ଚେୟାରରେ ବସି ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ସହ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କରିଥିଲେ ଉତ୍ସାହିତ

3/07/2019 at 10:22 AM

ବର୍ମିଂହାମ ୩|୭:  ଭାରତ ବାଂଲାଦେଶ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ବର୍ମିଂହାମରେ ଜମିଥିଲା ଖଚାଖଚ ଭିଡ । ଆଉ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ବର୍ମିଂହାମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ୮୭ ବର୍ଷିୟା ବୃଦ୍ଧା ଚାରୁଲତା ପଟେଲ । ହାତରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକା, ବେକରେ ଅଶୋକ ଚକ୍ର ଥିବା ଉତ୍ତରୀୟ ପିନ୍ଧି ହ୍ୱିଲ ଚେୟାରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ବୃଦ୍ଧା ଜଣଙ୍କ ।

ବର୍ମିଂହାମରେ ବିରାଟ ବାହିନୀର ଖେଳକୁ ଭରପୁର ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ପାଟିରେ ପେଁକାଳି ଫୁଙ୍କି ଭାରତକୁ ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହିତ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଚାରୁଲତା । ସେ ଦୀର୍ଘ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ବିଶ୍ବକପ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖି ଆସୁଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ମ୍ୟାଚ ହୁଏ ସେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଆଫ୍ରିକାରେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଚାକିରି କରିଥିଲେ ସେ ଟିଭିରେ ମ୍ୟାଚ ଦେଖୁଥିଲେ । ୧୯୮୩ରେ କପିଲ ଦେବ ଯେତେବେଳେ କ୍ୟାପଟେନ ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ  ଠାକୁରଙ୍କ ପାଖରେ ବିଜୟ ପାଇଁ ପ୍ରର୍ଥନା କରିଥିଲେ । ଚଳିତ ଥର ମଧ୍ୟ ଭାରତ ନିଶ୍ଚିତ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜେତା ହେବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts