Tuesday, July 16, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଓ୍ବାର୍ଲଡ କପ୍ ପୂର୍ବରୁ ଗୋଆରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ରିଲାକ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ବୀରାଟ, ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ୍ବାଲେସ୍ ରେ ମେ ୩୦ରୁ ଆରମ୍ବ ହେବ ଆଇସିସି ଓ୍ବାର୍ଲଡ କପ୍। ବିଶ୍ବ କପ୍ କ୍ରିକେଟ ପାଇଁ ଆହୁରି ୧୫ ଦିନ ବାକି। ଏଣୁ ଖାଲି ସମୟକୁ ବେଶ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ କ୍ୟାପ୍ଟେନ ବୀରାଟ କୋହଲୀ। ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ବୀରାଟ ଏବେ ଗୋଆରେ ରିଲାକ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ବୀରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ରିଲାକ୍ସ ମୁଡର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ସୋସାଲ ମିଡିଆର ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକ ଏବେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ କ୍ରେଜ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଏହି ଫଟୋ ସବୁ ଏବେ ଖୁବ ସେୟାର ହେଉଛି । ଯେଉଁଥିରୁ ବୀରାଟ ଗୋଆରେ କ୍ବାଲିଟି ଟାଇମ ସ୍ପେଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ନିକଟରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିଶ୍ବକପ୍ କ୍ରିକେଟ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତେବେ ଟିମ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ଭେକେସନରୁ ଟିମର ପ୍ରସ୍ତୁତି ନେଇ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଛନ୍ତି।

ଆଇପିଏଲ ବିଜି ସ୍ୟୁଡଲରୁ ଏବେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଛି। ଆଗକୁ ବିଶ୍ବକପ୍, ଏଣୁ ବୀରାଟ ଆଇପିଏଲରୁଛୁଟି ପାଇବା ପରେ ସିଧା ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଗୋଆରେ। ଏଣୁ କୋଚଙ୍କ କହିବା ବି ଠିକ୍। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ୧୫ ଜଣ ଖେଳାଳି ଏବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ। କେବଳ ଯାହା ବାକି ରହିଛି ତାହା ହେଲା ଓ୍ବଲସରେ ପହଞ୍ଚିବା । ଏଣୁ ବୀରାଟ ତାଙ୍କର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷକରିଥିବା ଆଶା କରାଯାଉଛି।

185 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର