Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୫୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବୀନ @ ୭୬, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ
  • ||
  • ୭୬ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ ନବୀନ, କରୋନା ମହାମାରୀ ପାଇଁ ପାଳିବେନି ଜନ୍ମଦିନ
  • ||
  • ଶାରଦୀୟ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ଶେଷ, ଶନିବାର ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା
  • ||
  • ହାଟରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଘରେ ଛାଡିଦେବେ କହି ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଲେ ୮ ସଇତାନ
  • ||
  • କଟକ : କଟକରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରାକେଶ ଆହତ
  • ||

‘ବାପା ହେବାର ଖୁସିକୁ ମୁଁ ଶବ୍ଦରେ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବିନି’, ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏପରି…

1/09/2020 at 5:15 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୧|୦୯: ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ବାପା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଉଭୟ ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିବା ସହ ଖୁସି ଖବର ବାବଦରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ କୋହଲି ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।

କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଏ ବାବଦରେ ଜାଣିଲେ ଖୁସିରେ ବିଭୋର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟର ଖୁସି ବୟାନ କରିବା କଠିନ । ଅବିଶ୍ୱସନିୟ ଖୁସି ଅନୁଭବ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ଶବ୍ଦରେ ବୟାନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ବିରାଟ ଏବେ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ ୟୁଏଇରେ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ଆରସିବି ତରଫରୁ ଖେଳନ୍ତି ।

ଆରସିବିର ୟ୍ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବୋଲ୍ଡ୍ ଡାଏରିଜ୍ ସହ ଆଲୋଚନା କରି ୩୧ ବର୍ଷୀୟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କରୋନା ପାଇଁ ଜାରି ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ୍ ପାଇଁ ସେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିପାରିନଥିଲେ । ସେ ଏବେ ଆଇପିଏଲ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଇପିଏଲ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ସମସ୍ତ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡଲାଇନକୁ ନଜରରେ ରଖାଯାଇଛି ।

କୋହଲି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସମସ୍ତେ ୟୁଏଇ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ସମୟର ସମସ୍ତ ସୁରକ୍ଷିତ ବାତାବରଣକୁ ସମ୍ମାନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏଠାରେ ମଜା କରିବା କିମ୍ବା ଏଣେତେଣେ ବୁଲିବାକୁ କେହି ଆସି ନାହାଁନ୍ତି । ଯେଉଁ ସମୟ ଦେଇ ସମସ୍ତେ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ତାକୁ ସ୍ୱିକାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏପରିକ କିଛି କରିବା ଅନୁଚିତ୍ ଯାହା ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ।

୫ ମାସ ପରେ ପୁଣି କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଥିବା କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କେହି ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ଆଇପିଏଲ ହେବ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ବିସିସିଆଇର ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ୟୁଏଇରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ । ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ବେଳେ ସେ ନର୍ଭସ୍ ଫିଲ୍ କରୁଥିଲେ । ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିକୁ ସେ ମିସ୍ କରିବେ । କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡଲାଇନ୍ ମାନିବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts