Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାନିଲେନି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସିଲ୍ ହେଲା ଦୋକାନ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଧର୍ମଗଡ ବଣିକ ସଂଘର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିବ ସହର
  • ||
  • କଟକ : ସ୍ବରେଜ ମ୍ୟାନ୍‌ହୋଲ୍‌ରେ ଶ୍ବାସରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଲିଷ୍ଟ ହେଲା ଭାଇରାଲ, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାଁ ହେଲା ସାମିଲ

26/06/2019 at 9:30 AM

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ୨୬|୬: ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାପଟେନ୍‌ ବିରାଟ କୋହଲୀ ଏବେ ୱାର୍ଲଡ କପ୍‌ ଖେଳରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ୱାଲର୍ଡ କପ୍‌ ସହ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଓ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଲିଷ୍ଟକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ବିରାଟଙ୍କ ଆଫଏର୍‌ ଓ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଲିଷ୍ଟ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ୨୦୧୭ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୧ ତାରିଖରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ବିରାଟ। କିନ୍ତୁ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରିଥିଲେ।

ସାକ୍ଷି ଅଗ୍ରୱାଲ- ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାକ୍ଷିଙ୍କର ବିରାଟ କୋହଲୀଙ୍କ ସହ ଆଫଏର ଥିଲା। ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ମଡେଲିଂ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ସେ ବିରାଟଙ୍କ ସହ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ। ସେବେଠୁ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। କିଛି କାରଣ ପାଇଁ ଉଭୟ ପରସ୍ପରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା।

ସାରା ଜେନ୍‌ ଡିୟାସ- ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ମଡେଲ ସାରା ଓ ବିରାଟ ଏକ ଶୁଟିଂରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ। ସାରା ଓ ବିରାଟ ଅଧିକ ଦିନ ରିଲେସନଶିପ୍‌ରେ ରହିନଥିଲେ ସତ କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକା ସହ ଅନେକ ଥର ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଏକା ସହ ପାର୍ଟି ଯାଉଥିଲେ ଓ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ।   

ଇଜାବେଲ ଲେଇତ୍‌- ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଗର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ମଡେଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଇଜାବେଲ।  ବଲିଉଡର ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଇଜାବେଲ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ବିରାଟ ଓ ଇଜାବେଲ ୨ ବର୍ଷ ରିଲେସନଶିପ୍‌ରେ ରହିଲା ପରେ ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍‌ କରିଥିଲେ। ୨ ବର୍ଷ ଉଭୟଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା।

 ତମନ୍ନା ଭାଟିୟା-  ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଜଣେ ପପୁଲାର ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ବାହୁବଳୀର ୨ଟି ସିରିଜ୍‌ରେ ଅଭିନୟ କରି ସେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ।ତମନ୍ନା ଓ ବିରାଟ ଏକ ଆଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଶୁଟ୍‌ରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲେ। ଉଭୟ ସେହି ଆଡ୍‌ ଶୁଟ୍‌ରେ ଏକା ସହ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ତାପରେ ରିଲେସନଶିପ୍‌ରେ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତମନ୍ନା ଓ ବିରାଟ କେବେ ପବ୍ଲିକ୍‌ରେ ନିଜ ରିଲେସନଶିପ୍‌ ସ୍ବୀକାର କରିନଥିଲେ।

   Related Posts