Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ରିଲେସନରେ ଥିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି, ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କରିଥିଲେ କାମ

24/05/2021 at 11:03 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୦୫: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି 2୦୧୭ ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇଜାବେଲ ଲୈତେଙ୍କ ସହ ରିଲେସନରେ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଜାବେଲଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ କଥା…

कौन हैं विराट कोहली की एक्स गर्लफ्रेंड जिनकी तस्वीरें हो रहीं वायरल? आमिर खान की फिल्म में किया था काम

ଇଜାବେଲ୍ ଜଣେ ବ୍ରାଜିଲ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ମଡେଲ୍ । ସେ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରନ୍ତି । ୨୦୧୨ ରୁ ୨୦୧୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଇଜାବେଲ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟତଃ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ୨୦୧୩ ରେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ମତି ଦ୍ୱାରା ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ବିରାଟ କୋହଲି ଏ ବିଷୟରେ କଦାପି କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଇଜବେଲ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ, ଆମେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ରିଲେସନସିପରେ ଥିଲୁ। ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ମତି ଦ୍ୱାରା ଏହି ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ କରିଦେଇଥିଲୁ । ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଇଜବେଲଙ୍କ ନାମ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇସାରିଛି ।

कौन हैं विराट कोहली की एक्स गर्लफ्रेंड जिनकी तस्वीरें हो रहीं वायरल? आमिर खान की फिल्म में किया था काम

ବଲିଉଡରେ ଇଜାବେଲ ୨୦୧୨ ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ତଲାଶ’ରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ କରୀନା କପୁର ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଇଜାବେଲ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ସିକ୍ସଟିନ୍’ ଏବଂ ପୁରୁଣା ଜିନ୍ସରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ନରେନ୍ଦ୍ର’, ‘ମି. ମଞ୍ଜୁ’ ଏବଂ ‘ୱାର୍ଲଡ ଫେମସ୍ ଲଭର୍’ ରେ ଇଜାବେଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଇଜାବେଲ ବିଜ୍ଞାପନ ଜଗତରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା । ସେ ଲାକ୍ଷ୍ମୀ ବିୟୁଟି ପ୍ରଡକ୍ଟ, ପ୍ରୋକ୍ଟର୍ ଆଣ୍ଡ୍ ଜାମବଲ୍ ଏବଂ ବିଗ୍ ବଜାର ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉତ୍ପାଦ ପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନ କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts