Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାର୍ଦ୍ଦିକ ୩୦ ବଲ୍‌ରୁ ୪୦ ରନର ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟୀ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି। କିରଣ ପୋଲାର୍ଡ ୧୫ ରନରେ ଅପରାଜିତ ଥିଲେ।
  • ||
  • ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇଲା ଗାଡ଼ି, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବ୍ରାଜିଲିୟନ୍ ମଡେଲଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିଲେ କୋହଲି : ଦୁଇ ବର୍ଷ ଯାଏଁ କରିଥିଲେ ଡେଟ୍

8/05/2020 at 6:25 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୦୫ : ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଅନୁଷ୍କା ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ମଡେଲଙ୍କୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବ୍ରାଜିଲିୟାନ ମଡେଲ ଇଜାବେଲା ଲିଟେଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା |

ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ସୁଟିଙ୍ଗ ସମୟରେ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ଇଜାବେଲା ଲିଟେଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା | ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ସ୍ଥାପନ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ସହ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | କୋହଲି ସେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ଟିମରେ ଖେଳାଳି ଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସେ ଅଧିନାୟକ ନଥିଲେ କି ବଡ ତାରକା ମଧ୍ୟ ହୋଇନଥିଲେ |

ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଇଜାବେଲା ଲିଟେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା | ଥରେ ସିଙ୍ଗାପୁରରେ କୋହଲି ଇଜାବେଲାଙ୍କ ସହ ସପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକସଙ୍ଗେ ସପିଙ୍ଗ କରିବା ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ନାନା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଇଜାବେଲା ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ତଲାଶରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ନେଇ ନିଜେ ଇଜାବେଲା ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ | ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଡେଟ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣାରେ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟାଇ ଦେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ବିରାଟ କୋହଲି ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରିକେଟ ଦୁନିଆର ଜଣେ ବଡ ତାରକା | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ନାମୀ ଖେଳାଳି | ଇଜାବେଲା ବଲିଉଡ ପରେ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ବିଜୟ ଦେବରକୋଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି |

   Related Posts