Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସକେଓ୍ୱାଇରେ ଯୋଡିହେବ କୋରାପୁଟ, ଭର୍ଚୁଆଲ ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ୯ ମାସର ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ, ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସକୁ ଜବାବ ମାଗିଲା DCW

2/11/2021 at 3:20 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୧୧: ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚ୍ ଖରାପ ଭାବେ ହାରିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟିମକୁ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି। ବିଶେଷକରି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସମାଲୋଚନା କରୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ମର୍ଜ୍ୟାଦା ଭୁଲିଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗର ମୁଖ୍ୟ ସ୍ୱାତୀ ମାଲିୱାଲଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏପରି କିଛି ଟୁଇଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ବିରାଟଙ୍କ ୯ ମାସର ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି। ମାଲିୱାଲ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସାଇବର କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ମାଲିୱାଲଙ୍କ ଚିଠି ଅନୁଯାୟୀ, ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚରେ ହାରିବା ପରେ ବିରାଟଙ୍କ ୯ ମାସର ଝିଅକୁ ଅନଲାଇନ୍ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି।

ଏ ବାବଦରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବା ଏଫଆଇଆର ସମ୍ପର୍କରେ ଡିସିଡବ୍ଲୁ ମୁଖ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସଠାରୁ ସୂଚନା ମାଗିଛନ୍ତି। ମାମଲାରେ କେଉଁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ତାହା ଆୟୋଗ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ଯଦି କୌଣସି ଗିରଫଦାରୀ ହୋଇନାହିଁ ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେବା ଉଚିତ ବୋଲି ମାଲିୱାଲ କହିଛନ୍ତି। ନଭେମ୍ବର ୮ ସୁଦ୍ଧା କମିଶନ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବିସ୍ତୃତ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିଛନ୍ତି।

   Related Posts