Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪ ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସକୁ ୨୨୨ ରନର ବିଶାଳ ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ : କେ.ଏଲ. ରାହୁଲ, ଦୀପକ ହୁଡାଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ
  • ||
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||

ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପରେ ଆଜି ଇଂଲଣ୍ଡରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଲେ ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା, ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଲାଗୁଥିଲେ ଏମିତି…

18/07/2019 at 8:08 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୮|୭: ବିଶ୍ବକପ ସେମିଫାଇନାଲରେ ହାରିବାପରେ ମଧ୍ୟ ବିରାଟ କୋହଲି ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଣ୍ଡନରେ ଥିଲେ । ଆଜି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସେ ଭାରତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି ।ଗୁରୁବାର ମଦ୍ୟାହ୍ନରେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ କି ଶୁଭଙ୍କର ନଥିଲା ।

 ନ୍ୟୁଜଲାଣ୍ଡଠାରୁ ହାରିବାପରେ ଭାରତର ବିଶ୍ବକପ ଯାତ୍ରା ସରିଯାଇଥିଲା । ତଥାପି ଭାରତ ନଫେରି ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡରେ କିଛି ସମୟ କଟାଇଛନ୍ତି କୋହଲି । ବିଶ୍ବକପର ବିଭିନ୍ନ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ଅନୁଷ୍କା ଭାରତୀୟ ଟିମ ଓ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସାହସ ବୃଦ୍ଧି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟି ଯୋଡି ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦରରୁ ବାହାରିବା ବେଳେ ଏକଦମ କୁଲ୍‌ ଲାଗୁଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ପୋଷାକ ପରିଧାନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଷ୍ଟାଇଲିସ ଲାଗୁଥିଲା । ବିରାଟ ଏକ କଳା ଟିସାର୍ଟ ସାଙ୍ଗକୁ ଗ୍ରେ କଲରର ଚ୍ରେକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ସଫେଦ ସ୍ନିକର୍ସ ପିନ୍ଦିଥିବାବେଳେ ଅନୁଷ୍କା କଳାରଙ୍ଗର ପିନ ଷ୍ଟ୍ରାଇପ ଡ୍ରେସ ସାଙ୍ଗକୁ ସଫେଦ ରଙ୍ଗର ସ୍ନିକର୍ସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ସନ ଗ୍ଲାସ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଥିଲେ । ନିଜ ନିଜ ଲଗେଜ ସାଂଗରେ ନେଇ ଆସିବା ସହ ଗାଡିରେ ବସି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଛୁଟି କଟାଇବା ବେଳେ ବିରାଟ ଓ ଅନୁଷ୍କା ବହୁ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ଫୋଟୋ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ଏହି ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ବିରାଟ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ଖେଳିବାକୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ଯିବାର କିଛିଦିନ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ମଧ୍ୟ ଇଂଲଣ୍ଡ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସ୍ବାମୀ ବିରଟଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଭେଟିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଷ୍କା ସେଠାରେ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କାମ ସାରିବା ସହ ପୋଟେରୀ କଳା ଶିକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଶେଷ ଫିଲ୍ମ ଜିରୋ ଥିଲା । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଶାହାରୁକ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଦୁର୍ବାଗ୍ୟବଶତଃ ଜିରୋ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ପ୍ଲପ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts